Çözüldü GTA Vice City'de görev gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mustafa baki

Decapat
Daha fazla  
Ben oyunda bayağı ilerledim fakat son görev gelmiyor, nedeni nedir acaba?

Satın alıp görevlerini yaptığım yerler:

-Taksi
-Cherry Popper.
-Basımhane
-Bot sürdüğümüz yer.
-Vercetti konağı.
-Pole Position Club.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1 ya da 2 yer daha alman gerekiyordu diye hatırlıyorum. Paran varsa Malibu Club alabilirsin. Paran o kadar yoksa film stüdyosunu alman da yetecektir. En keyiflisi Malibu. Basımhane ve Vercetti haricinde 5 yer daha alman lazım. Yani 2 yerin eksik kalmış.

Film stüdyosu eksik.
Film stüdyosu oyunun final görevi için gerekli değil. Yani orayı almasına gerek yok. Final görev için alınması ve görevleri tamamlanması gereken tek yer basımhane. Kalan 5-6 tanesi keyfine bağlı.
1 ya da 2 yer daha alman gerekiyordu diye hatırlıyorum. Paran varsa Malibu Club alabilirsin. Paran o kadar yoksa film stüdyosunu alman da yetecektir. En keyiflisi Malibu. Basımhane ve Vercetti haricinde 5 yer daha alman lazım. Yani 2 yerin eksik kalmış.

Film stüdyosu eksik.
Film stüdyosu oyunun final görevi için gerekli değil. Yani orayı almasına gerek yok. Final görev için alınması ve görevleri tamamlanması gereken tek yer basımhane. Kalan 5-6 tanesi keyfine bağlı.

Çözüm
Hocam hatırladığım kadarıyla 5 ya da 6 mekan görevi yapınca görevin gelmesi lazımdı. Yanlışta olabilir. Yapabiliyosanız malibu görevlerini de yapın.

1 ya da 2 yer daha alman gerekiyordu diye hatırlıyorum. Paran varsa malibu club alabilirsin. Paran o kadar yoksa film stüdyosunu alman da yetecektir. En keyiflisi malibu. Basımhane ve vercetti haricinde 5 yer daha alman lazım. Yani 2 yerin eksik kalmış.

Teşekkürler sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı