GTX 750 Ti Battlefield 4 FPS Sorunu

Mert Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle yanlış yere açtıysam konuyu kusura bakmayın.
Ben Battlefield 4 oyuncusuyum fakat bazen fps drop lar oluyor bunun nedeni ekran kartıymış araştırdığıma göre.
Fakat benim ekran kartım GTX 750 Ti 2GB 128 bit sizce low ayarda bile bunun yaşanması normal mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin ekran kartının istediği enerjiyi sağlayamıyorsa yani darboğaz oluyuyorsa bunu yaşayabilirsiniz.
İşlemciniz nedir?

Yukarı da ki arkadaş yanlış bir anlatım yapmış.(Kısmen doğru.) İşlemci darboğazı olabilir ancak darboğaz olunca bile bu kadar düşük performans alınmayacağını düşünmekteyim. Bence PSU'nuz yeterli değil. PSU'nuzun modelini söyler misiniz ? Ayrıca darboğaz 2 türlü olur. İşlemci sahnenin koordinatlarını hızlı hızlı ekran kartına teslim eder. Ekran kartı da yetişemezse darboğaz olur. Bir diğer şekilde bu sefer ekran kartı hızlıca verileri ve modelleri işler ancak koordinatları işlemci yetiştiremediği için bu sefer yine darboğaz olur.

asus h81-m plus anakart 4gb ddr3 bellek 2gb gtx 750 ti ekran intel Pentium g3258 3.20 Ghz soket 1150 20. yıl özel işlemcisi 420w güç kaynağı.
Recep Baltaş toplamıştı bu bilgisayarı bir video da bende ordan görüp topladım sizce sorun nerde ?
eğer işlemci ise bana fazla bir miktarda olmayan işlemci söylermisiniz ? (800 den aşşağı ve anakartıma uyumlu)
bu sistem için intel core i5 4460 nasıl olur dersiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı