Güneş gözlüğü önerisi

Serhat.48

Hectopat
Yer
Viseu
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba, Atasun Optik'ten güneş gözlüğü alacağım tavsiye ettiğiniz bir model var mı? İnce çerçeve olursa sevinirim. Bütçe kısıtlaması yok.

Bu gözlük işi tavsiyeyle olmaz ya. Herkesin yüz yapısı çok farklı. Bence bir gün git ve tek tek dene. Yüzüne yakışanı al. Kimisine damla modeli yakışır, kimisine yuvarlak çerçeve yakışır, kimisine kemik çerçeve yakışır. O yüzden deneyerek al.

Her Atasun'da aynı model var mıdır bilmiyorum. Bana göre gidip hepsini yüzünüze göre deneyerek beğenmeniz daha önemli. 1-2 model bakıp gittikten sonra eğer yoksa yine kendiniz beğeneceksiniz ne de olsa. Genel olarak ince çerçevelerde Ray-Ban gözlükleri hoş oluyor.

Bu gözlük işi tavsiyeyle olmaz ya. Herkesin yüz yapısı çok farklı. Bence bir gün git ve tek tek dene. Yüzüne yakışanı al. kimisine damla modeli yakışır, kimisine yuvarlak çerçeve yakışır, kimisine kemik çerçeve yakışır. O yüzden deneyerek al.

Tamam teşekkürler, zaten gidip bakacaktım farklı bir bakış açısı istedim sadece hangi gözlük modelleri kullanılıyor vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı