Hackintosh OS X İçin Tak Çalıştır Usb Ses Kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

blackandyellow

Kilopat
Makaleler
51
Hackintosh Ses Sorunu Olanlara Sorunsuz Ekonomik Tak Çalıştır Usb Ses Kartı! Buyrun Araştırın...

Ön Not: Bütün cihazlarımda ve işletim sistemlerimde (mobil dahil) mükemmel çalışıyor.

Buyrun beyler benim kullandığım:

S-Link SL-U61 (Benim kullandığım)

VATAN COMPUTER - S-LINK - S-link SL-U61 Usb Ses Kartı 2.0 Çevirici Adaptör - Bağlantı Cihazları ve Çeviriciler

Daha ucuz isteyenlere:

S-Link SLX-U51

VATAN COMPUTER - S-LINK - S-link SLX-U51 Usb Ses Kartı 2.0 Çevirici Adaptör - Bağlantı Cihazları ve Çeviriciler

Dostlar kısa bir bilgilendirme:

Vatan Bilgisayar'da haftasonları mağazalarda ve ara sıra web'e özel %25/%30 değişken indirimler var çoğunlukla %25 bazende %30 indirim var ve taksit imkanı var ben %25 indirim ile haftasonu mağazadan aldımdı ve 12 taksite :D.

Not: Bu tak çalıştır usb ses kartları bütün işletim sistemlerinde yani Windows, Linux, MAC / OS X ve BSD gibi bütün masaüstü ve taşınabilir cihaz sistemlerinde çalışıyor hatta daha ileriye giderek Android cihazlarda usb OTG kablosu ile takınca yani mini usb üzerinden usb çıkışı veren ara kablonuz ile takıncada çalışıyor (OTG usb kablosu her cihazla verilir yoksada cuzi ücrete alır cihazınızdaki ufak mini usb yerine takar çıkan ucada usb takarsınız istediğiniz ve yetmezse çoğaltıcı ekleyerek usb çoğaltabilirsiniz (usb çoğaltıcı) ).

Ekleme: Özellikle mikrofonunda yankı vb. problemler yaşayanlar içinde birebir bende çok temiz çalışıyor :).

Saygılar;
KemalALKIN

Cok para ortak vatanda esnafda 10 lira çokçabuk bozulabilir ama iyi tak çalıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı