Half-Life Alyx için Oculus Quest 2 alınır mı?

DarkNight321

Decipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Yakın zamanda almayı düşünüyorum açıkçası asıl amacım Half-Life Alyx oynamak sizce değer mi? Fiyatlarının daha da artıcağını düşünüyorum başka hangi oyunları tavsiye edersiniz?

Ben de aynı şeyi arzuluyorum neyse ki Alyx'i 90 tl iken aldım.

Quest 2 piyasadaki en iyi F/P VR seti. Öyle bir tutkunuz var, sıkılmam diyorsanız gayet alınabilir.

Ben dün akşam aldım. Yaklaşık bir aydır Quest 2 ile ilgili videolar izliyorum terettütde kaldım. Ama bir deneyimledim. Müthiş bir cihaz.

Half-Life Alyx VR tarafında oynanacak en iyi oyun. Ancak sırf Alyx için bu kadar masrafa girilir mi bilemedim. VR'ın kullanım alanı oldukça kısıtlı.

Half-Life Alyx VR tarafında oynanacak en iyi oyun. Ancak sırf Alyx için bu kadar masrafa girilir mi bilemedim. VR'ın kullanım alanı oldukça kısıtlı.

Zaten merak ettiğim bir teknoloji Alyx'den sonra da yeni güzel oyunların geliceğini düşünüyorum açıkçası ülkenin ekonomoside malum şu an birikimim varken almak istedim.

Zaten merak ettiğim bir teknoloji Alyx'den sonra da yeni güzel oyunların geliceğini düşünüyorum açıkçası ülkenin ekonomoside malum şu an birikimim varken almak istedim.
ben borçla aldım. 6 bin lirayken biriktirip alayım dedim. 11 bine gelmiş. 2. el 7900 tl ye aldım sen düşün. elinde varsa direk al. yatırım gibi bişi artık teknoloji. quest 3 çıkıcak bir deneyimle satar 3 alırsın bende öle yapıcam.

ayrıca bütceniz yoksa oyun yükleme vs hertürlü yardımcı olurum. sağolsun bir arkadaş gösterdi bir günde çözdüm. malum facebook mağazasında bütün oyunlar dolar üzerinden satılıyor.

Ben borçla aldım. 6 bin lirayken biriktirip alayım dedim. 11 bine gelmiş. 2. el 7900 TL'ye aldım sen düşün. Elinde varsa direk al. Yatırım gibi bir şey artık teknoloji. Quest 3 çıkacak bir deneyimle satar 3 alırsın bende öyle yapacağım.

2. el alırken neye dikkat etmeliyim acaba? İçi açılmış mı ölü piksel var mı falan mı?

Ayrıca bütceniz yoksa oyun yükleme vs her türlü yardımcı olurum. Sağ olsun bir arkadaş gösterdi bir günde çözdüm. Malum Facebook mağazasında bütün oyunlar dolar üzerinden satılıyor.

Teşekkürler onun için iletişime geçeriz daha alamadım zaten düşünüyorum sadece.

Geri
Yukarı