Rehber Half-Life klasik sürümü geri getirme

koztrue

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri, bu yazıda size 25. yıl özel güncellemesi ile belli başlı değişikliklere uğrayan Half-Life oyununu nasıl eski hale getirebileceğinizi anlatacağım. Oyuna gelen güncelleme ile arayüzde; bazı ikonlarda, çözünürlüklerde ve ölçeklerde değişiklikler oldu. Bu da benim gibi online tarafını oynayan oyuncular için sıkıntı oluşturuyor. (Nişangahın büyümesi, ikonların değişmesi, 1280x1024 çözünürlükte ölçeklerin büyümesi v.b)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bunun çözümü için yapmanız gerekenler:
  1. Steam kütüphanesinden Half-Life'ı açın.
  2. Ayarlar bölümünden özellikler sekmesini açın.
  3. Betalar kısmından beta katılımı bölümünü açın.
  4. "Hiçbiri" seçeneğini "steam_legacy - Pre-25th Anniversary Build" olarak değiştirin.
Bu sayede her zamanki Half-Life'ı ayalarınız değişmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Adım - 1.png
    Adım - 1.png
    5,2 KB · Görüntüleme: 47
  • Adım - 2.png
    Adım - 2.png
    54,4 KB · Görüntüleme: 39
  • Adım - 3.png
    Adım - 3.png
    7,6 KB · Görüntüleme: 37
  • Adım - 4.png
    Adım - 4.png
    6 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba Technopat sakinleri, bu yazıda size 25. yıl özel güncellemesi ile belli başlı değişikliklere uğrayan Half-Life oyununu nasıl eski hale getirebileceğinizi anlatacağım. Oyuna gelen güncelleme ile arayüzde; bazı ikonlarda, çözünürlüklerde ve ölçeklerde değişiklikler oldu. Bu da benim gibi online tarafını oynayan oyuncular için sıkıntı oluşturuyor. (Nişangahın büyümesi, ikonların değişmesi, 1280x1024 çözünürlükte ölçeklerin büyümesi v.b)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bunun çözümü için yapmanız gerekenler:
  1. Steam kütüphanesinden Half-Life'ı açın.
  2. Ayarlar bölümünden özellikler sekmesini açın.
  3. Betalar kısmından beta katılımı bölümünü açın.
  4. "Hiçbiri" seçeneğini "steam_legacy - Pre-25th Anniversary Build" olarak değiştirin.
Bu sayede her zamanki Half-Life'ı ayalarınız değişmeden oynamaya devam edebilirsiniz.
Online'da hala çok oyuncu var mı? Modlu sunucular hala çok aktifse, satın alıp oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı