Hangi AirPods alınmalı?

Ona para vermektense bunlara bakardim.

Ona para vermektense bunlara bakardim.
Garip öneriler. Ona para vermektense bunlara bakardım diyorsun, Airpods pro 2 = 7000 TL bandında bir ürün ve 13 Bin TL'lik ürün öneriyorsunuz. Adam airpods arıyor siz huawei öneriyorsunuz, belki adamın ekosistemi var, küçük müsünüz keyif mi alıyorsunuz anlamsız.
En iyi AirPods'u almak istiyorum ama biri diyor 3 biri diyor 2 Pro anlamadım. Hangisini almalıyım?
Airpods pro 1 kullanıyorum 3 senedir ve aşırı memnunum. Bozulana kadar değiştirmem, bozulduğunda da airpods prodan devam ederim.

En iyi AirPods şu an için açık ara farkla AirPods Pro 2'dir. Aktif gürültü engelleme, H2 çip, adaptif ses ve şeffaf mod özelliklerinin bulunması ayrıca sadece Pro modellerde olan kulağa çok iyi oturan yapıya sahip olması nedeniyle kesinlikle Pro 2 almalısınız. Ben 8 aydır kullanıyorum gayet memnunum. Ayrıca IOS ekosistemiyle en entegre çalışan kulaklık olduğundan iPhone kullanıcıları için en iyi kulaklık olduğunu düşünüyorum, başka kulaklıklar yerine direk AirPods Pro 2'yi almanızı tavsiye ederim.

Fiyatı önemli değil yeter ki basları iyi hissedeyim bu zamana kadar kulak üstü kullandım ama bir yere giderken de kocaman kulaklığı taşıyamıyorum o yüzden kulak içi arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı