Hangi siteden krampon güvenilir olarak alınır?

Yigit.0

Centipat
Merhaba, 1800TL'ye kadar bütçem var Nike Adidas gibi yerlere gidince daha pahalı oluyor o yüzden internetten bir krampon almak istiyorum. Birilerinde görmüştüm Korayspor veya Xcity gibi yerlerden almışlar ne kadar güvenilir burası, veya 2-3 maçta açılır mı? Bu Nike'ın sürdürülebilir malzemelerden yapılan kramponu biraz daha bütçeme uygun ve güvenilir duruyor. Sürdürülebilir malzeme olması kramponun ömrünü azaltır mı? Ve önerdiğiniz kramponları atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette Nike ile diğer yerler aynı fiyatta satıyor. Yani korayspor falan güvenilir zaten nikedanda alsan aynı ürünü yollarlar giydikten sonra vs iade yok zaten.

Hatta nikedan indirim takip edersen piyasadan çok daha ucuza bulursun ama indirim nadir geliyor ve yakalamak zor.

İnternette Nike ile diğer yerler aynı fiyatta satıyor. Yani korayspor falan güvenilir zaten nikedanda alsan aynı ürünü yollarlar giydikten sonra vs iade yok zaten.

Hatta nikedan indirim takip edersen piyasadan çok daha ucuza bulursun ama indirim nadir geliyor ve yakalamak
Biraz önce koraysporun şikayetlerine baktım 3-4 dişi kırılan kramponlar falan var güvenemedim.

Biraz önce koraysporun şikayetlerine baktım 3-4 dişi kırılan kramponlar falan var güvenemedim.
Nike kendi sitesinden al mercurial 9pro 2k imiş tükenmiş güzel fiyatmış. Nike ın Pro versiyonları kaliteli öneririm.Adidas pahalı.Birde netten alcaksan önce mağazada dene numaranı öğren ya da 1numara büyük al.kalin çorap giyince iyice sikiyor krampon da dar olunca.

Yeni konular

Geri
Yukarı