Hard Truck Apocalypse Loading Ekranında Kalıyor

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Zamanında bayağı para verip aldığım oyunun cd sini kaybedince, steam, origin, playstore gibi mağazalarda da bulamayınca, korsan olarak indirdim. Daha önce Windows 7'de oynamamıştım bilmiyorum çalışıyor mu ama bende Loading Screen'de kalıyor.

Sıkıştırma olarak ne öneriyorsunuz? 7zip File Manager ile Ultra sıkıştırma dedim ama dosyanın boyutu dahada büyüdü.

Son düzenleyen: Moderatör:
LZMA2 yok, LZMA var, yaptım boyutta değişklik olmadı. Neyse zorlamaya gerek yok Yandex Disk'e yüklemeye çalıştım 2 saatte %10 oluncada gereksiz olduğunu düşündüm. Konu kapanabilir ama çözümünü bulmak isterseniz Torrenti bulabilirim.

Çok eski oyunlara yapımcısı bile yama çıkarmıyor. Bu yüzden güncel oyunlara yönelin Euro Truck Simulator 2 gibi.
Oyunlar aynı amaçlara yönelik değiller. Bahsettiğim Hard Truck oyunu Car Combat tarzı, yani araba ile savaşıyorsun, geliştiriyorsun. Hiç bir mağazada da olmaz mı ? Sanal mağazadan tut, reel mağazasına gezdim bulamadım.

Windows 7 Home Premium 64 Bit. Windows 8 geçmeyi tabi ki isterim ama tek imkanım korsan.

- - - Güncellendi - - -

Gerçi bilgisayarın şöyle güzel bir formata ihtiyacı var. 1.5 seneyi geçti sanırsam.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı