HarmonyOS nasıl?

Mİ10.hype

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi sosyaller.
Rn 10S'ten bask cihaza geçeceğim yakın zamanda ama karar veremedim.
Eğer F5 Pro alırsam MIUI for POCO sorun normal MIUI değil.
Ama eğer Mate 40 Pro veya Mate 50 Pro alabilirsem sorum şu HarmonyOS nasıl alışmak gibi sorunlarım olur mu? Google servisleri umurumda değil.

Küresel alanda Huawei HarmonyOS sunmuyor diye biliyorum, belki istisnaları vardır ancak genelde HarmonyOS özelliklerini yeni bir EMUI sürümüne entegre edip öyle gönderiyorlar cihazlara. 🤔

Daha yeni yeni gelişen bir OS. Tam bilmiyorum ama videolarını inceleyin. Eğer hoşunuza giderse kurarsınız.

Küresel alanda Huawei HarmonyOS sunmuyor diye biliyorum, belki istisnaları vardır ancak genelde HarmonyOS özelliklerini yeni bir EMUI sürümüne entegre edip öyle gönderiyorlar cihazlara. 🤔

Custom ROM çıkaranların min. karizma 🗿

Daha yeni yeni gelişen bir OS. Tam bilmiyorum ama videolarını inceleyin. Eğer hoşunuza giderse kurarsınız.
Baya Video izledim ama kullanan insanların fikirlerini almak daha mantıklı olur dedim

Global cihazlara kurmak basit sadece my Huawei uygulamasından bölgeyi Hong Kong yapmanız yeter.

Öncelikle iyi sosyaller.
Rn 10S'ten bask cihaza geçeceğim yakın zamanda ama karar veremedim.
Eğer F5 Pro alırsam MIUI for POCO sorun normal MIUI değil.
Ama eğer Mate 40 Pro veya Mate 50 Pro alabilirsem sorum şu HarmonyOS nasıl alışmak gibi sorunlarım olur mu? Google servisleri umurumda değil.
Sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Bu arada Google uygulamalarını container içinde kullanabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı