Havit H2002p vs Gamepower kyruse 7.1

Kromox

Picopat
Daha fazla  
Kendime yeni bir kulaklık alacağım bütçem 1000-1200, insanlar Havit'i daha çok övüyor ama ben kyrusenin titreşimini merak ediyorum. Şarkı dinlemeyi ve FPS oyunlarını severim. Sizce hangi modeli almalıyım? Bilgisayarı günde ortalama 4-7 saat kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Kendime yeni bir kulaklık alacağım bütçem 1000-1200, insanlar Havit'i daha çok övüyor ama ben kyrusenin titreşimini merak ediyorum. Şarkı dinlemeyi ve FPS oyunlarını severim. Sizce hangi modeli almalıyım? Bilgisayarı günde ortalama 4-7 saat kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Öncelikle Havit H2000P modelini kullanıyorum. FPS oyunlarında 7.1 teknolojisiyle gerçekten çok iyi ses kasılıyor. Müzik konusunda ise bassları gayet yeterli.

Havit H2002p kullanıyorum kulağımı tam kapatıyor ve pedleri çok iyi.
Oyunlarda ise seslerin nereden geldiğini kolay bir şekilde anlayabiliyorum.
Öneririm.

Geri
Yukarı