Hawk Fab koltuk kurulumı

Hawk koltuğu kurarken amortisör korumaları videolardan farklı şekilde oturuyor. 1. Fotoğraf bana ait, en küçük koruma kapağı baya yukarda kalıyor, diğer ikisi en aşağıda iç içe giriyor. 2. Fotoğraf ve butün videolarda hepsi eşit aralıklarla amortisöre oturuyor. Nerede hata yapıyorum?
Ben o amortisörün üstüne takılan koruma kapaklarını takmayı unuttum kurulum bittikten sonra onun oraya takılacağını düşündüm amortisörü geri çıkarmaya çalıştım baktım çıkmıyor öyle bıraktım 😁

Şimdiden hayırlı olsun. Sorunlu parçası olursa mesaj gönder, yenisini gönderiyolar. Ama Steam kodu hediyesi artık vermiyolar, kağıt çıktıysa boşa sevinme 😅
Steam kodu onemli değil ;)

Ben o amortisörün üstüne takılan koruma kapaklarını takmayı unuttum kurulum bittikten sonra onun oraya takılacağını düşündüm amortisörü geri çıkarmaya çalıştım baktım çıkmıyor öyle bıraktım 😁
Yan kapaklari takma kismindayim, yarim saat sonucunda sağ kapağin kucuk vidasini taktim, sol kapagin vidasini takmaya calisiyorum tahmini 2 saatimi alir.

Koltuk bozulduğu için yeni koltuk alıyoruz, kurulum yaparken bel fıtığı oluyoruz anlamadım ki nasıl bir kurulum.

Steam kodu onemli değil ;)

Yan kapaklari takma kismindayim, yarim saat sonucunda sağ kapağin kucuk vidasini taktim, sol kapagin vidasini takmaya calisiyorum tahmini 2 saatimi alir.

Koltuk bozulduğu için yeni koltuk alıyoruz, kurulum yaparken bel fıtığı oluyoruz anlamadım ki nasıl bir kurulum.
Sormayın hocam bende çok zorlandım o sağ sol kapak vidaları beni de çok uğraştırdı bir türlü tutmuyor 😁😁

Sormayın hocam bende çok zorlandım o sağ sol kapak vidaları beni de çok uğraştırdı bir türlü tutmuyor 😁😁
Vida yukarıda kalıyor, hatalı üretim sanırım.

Dosya Ekleri

• 20230920_150016.jpg
    20230920_150016.jpg
    526 KB · Görüntüleme: 37

Geri
Yukarı