HD4650 sisteme hangi Windows sürümü kurulmalı?

Teşekkürler o zaman Pro sürümünü kuracağım.Birde sormak istediğim başka bir konu önceden kullanılmış Windows 10 Pro ürün anahtarım var Windows 11'i merak ettiğimden dolayı Windows 11'e geçmiştim ben önceki ürün anahtarını birdaha kullanabilicekmiyim?
Windows 10 proda sadece işletmelere göre yenilikler var oyuna etkisi olmaz kurmaya gerek yok. Windows 10 Home ve Pro Karşılaştırması | Microsoft Windows
Windows 10 ve 11 keyi aynıdır.

Saat geç olmasına rağmen tekrardan yardımınız için teşekkürler, yarın sisteme winsows 10 kurar sonucu bildiririm.

Rica ederim tamamdır.

Windows 10 Pro'da sadece işletmelere göre yenilikler var oyuna etkisi olmaz kurmaya gerek yok. Windows 10 Home ve Pro Karşılaştırması | Microsoft Windows
Windows 10 ve 11 keyi aynıdır.

FPS farkı var hocam düşük performans sergiliyor. Home işte önermeyin Pro önerin artık Home mi kaldı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10

Windows 8.1 de yükleyebilirsin ama Steam yaklaşık 6 ay sonra falan bu işletim sisteminde çalışmıyor olacak.

Pro önerin artık Home mi kaldı?
Şaka falan mı bu =D
Home ve Pro, Windows 10'un 2 tane yayımıdır. Home, sıradan ev kullanıcıları için; Pro, büyük işlerde çalışanlar için oluşturulmuştur. Hizmetlerin sayısı dışında ikisi de Windows 10; aynı güncelleme, aynı sürüm... Home daha az hizmet bulundurduğu için daha hafiftir bu yüzden oyunda başarımı arttırabilir.

Tamam.

Windows 10.

Windows 8.1 de yükleyebilirsin ama Steam yaklaşık 6 ay sonra falan bu işletim sisteminde çalışmıyor olacak.

Şaka falan mı bu =D
Home ve Pro, Windows 10'un 2 tane yayı mıdır? Home, sıradan ev kullanıcıları için; Pro, büyük işlerde çalışanlar için oluşturulmuştur. Hizmetlerin sayısı dışında ikisi de Windows 10; aynı güncelleme, aynı sürüm... Home daha az hizmet bulundurduğu için daha hafiftir bu yüzden oyunda başarımı arttırabilir.

İadaya girelim Ryzen 5 1600 RX 580 8 GB 8 GB RAM ile CS:GO testi yapacağım 200 FPS alıyorum 250 falan görmezse ne söyleyeceksin acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı