Hepsiburada bysportakus satıcısı güvenilir midir?

FleXieR

Centipat
Daha fazla  
Yukarıda belirttiğim satıcıdan modric forması almayı düşünüyorum, daha önce alışveriş yapan varsa forma kaliteleri falan nasıl oluyor? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıda belirttiğim satıcıdan modric forması almayı düşünüyorum, daha önce alışveriş yapan varsa forma kaliteleri falan nasıl oluyor? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Başta ürünler orijinal değil. Kaliteli ürünleri giymiş olan kişiler bu mağazadan gelen ürünleri beğenmiyor. Ölçülerin uyumları bile bu mağazada sorun olabiliyor. Alınabilir fakat pazardan forma tişört alır gibi bir mantıkta alırsanız anca tatmin olursunuz.

Başta ürünler orijinal değil. Kaliteli ürünleri giymiş olan kişiler bu mağazadan gelen ürünleri beğenmiyor. Ölçülerin uyumları bile bu mağazada sorun olabiliyor. Alınabilir fakat pazardan forma tişört alır gibi bir mantıkta alırsanız anca tatmin olursunuz.

Hocam orijinal olmadığını biliyorum, orijinal formalar çok pahalı olduğu için onlara ayıracak bütçem yok, ancak fiyatını hak eder mi veya bildiğiniz başka en azından fiyatını hak eden satıcılar var mıdır?

Hocam orijinal olmadığını biliyorum, orijinal formalar çok pahalı olduğu için onlara ayıracak bütçem yok, ancak fiyatını hak eder mi veya bildiğiniz başka en azından fiyatını hak eden satıcılar var mıdır?

Bu tip ucuz ürünler arasında kaliteli diyebileceğiniz bir şey bulmanız maalesef ki pek olası değil. Burada benim kişisel görüşüm bu şekilde. Öğrenciyken ucuza aldığım formalarla şu an aldığım orijinal formalar arasında uçurum bir fark olduğunu rahat bir şekilde giyince hissedebildiğim için benim kişisel önerim sizin için olumsuz olur. Bu sebeple bu bütçede bulacağınız ürünler size göre kaliteli hissiyatı vereceğini düşünüyorsanız alın. Bu fiyat aralığında yer alan formalar zaten birbirine benzer oluyor. Daha düşüğüne hiç gitmeyin zaten. Aşırı ucuzların kalitesini anlatmaya gerek bile yok. Giyince bile absürt durabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı