Steam HERETIC/HEXEN paketi 0.6 dolar / 19 TL!

Kart kasmak için Idle Master diye bir programı indirip Steam hesabınızla ve internet tarayıcınızda açık olan Steam sayfasındaki topluluk sayfasına girip orada sağ tıklayıp İncele deyip Application (Uygulama) sekmesinden alacağınız sessionid ve SteamLoginSecure bilgileriyle Idle Master'a login olup kart kasılabilirsiniz.

Şimdi üzücü habere gelmek istiyorum. Ne yazık ki, indirimdeki bu oyunların topluluk kartları yoktur. Bu nedenle, kart kasıp satıp parasını çıkarmanız veya kartları işleyip rozet yapmanız ne yazık ki mümkün değildir.

Bu arada, @Corizeo, size teşekkür etmek isterim, bu kadar uygun fiyata bu seriyi ekleme fırsatım hiç olmayacak zannediyordum.

Ekleme: Hexen 2 dışındaki oyunları muhakkak GZDoom source port'unu yükleyip oyunun kurulu olduğu dizine (base klasörü içinde olacak) atarak bu port ile oynayın, aksi takdirde bende olduğu gibi oynayamayabilirsiniz bile bu source port olmadan. Eğer oyun içinde Steam arayüzü gözüksün isterseniz dosbox.exe dosyasını dosboxbackup.exe veya başka bir isim yapıyor, gzdoom.exe dosyasını ise dosbox.exe yapıyorsunuz. İşte o zaman oyun içinde Steam arayüzü gözükecektir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı