Çözüm Hile yapmadan ban yedim diyenler için

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Uranhay

Kilopat
Süper Moderatör
Yer
Türkiye
Arkadaşlar bugün yaşadığım bir olay. Az önce Cache rekabetçi maçından çıktım. Isınma turu geçti ben ortaya gittim fakat birden oyundan attı. 'Şu nedenden dolayı güvenli sunuculara giremezsin' gibi bir şey söyledi. Korktum ve üstüne tıkladım tıklayınca bir site açıldı ve sitede 'oyun dosyalarınızı doğrulamanız önerilir' yazıyordu ben de doğruladım. Doğrulamadan önce cfg dosyamı sildim. Arkadaşlarıma sordum 3 gün içinde profiline düşer falan dediler ama maça girip oyunu tamamladım. Sizde de böyle olursa korkmayın ve benim yaptıklarımı yapın derim.

Arkadaşlar bugün yaşadığım bir olay. Az önce Cache rekabetçi maçından çıktım. Isınma turu geçti ben ortaya gittim fakat birden oyundan attı. 'Şu nedenden dolayı güvenli sunuculara giremezsin' gibi bir şey söyledi. Korktum ve üstüne tıkladım tıklayınca bir site açıldı ve sitede 'oyun dosyalarınızı doğrulamanız önerilir' yazıyordu ben de doğruladım. Doğrulamadan önce cfg dosyamı sildim. Arkadaşlarıma sordum 3 gün içinde profiline düşer falan dediler ama maça girip oyunu tamamladım. Sizde de böyle olursa korkmayın ve benim yaptıklarımı yapın derim.
Bu VAC hatası. Ban vb. değil :)

3 gün içinde profiline düşer gibi şeyler client.dll zamanından kalma maalesef. CSGO büyük panaroma güncellemesinden sonra OW veya VAC yediğiniz an steam profilinize ve oyununuza anında işliyor.
ayrıca VAC hataları almamak içinde steamı yönetici olarak başlatmak garanti bir çözüm sunar.

Girdiğiniz topluluk sunucularındaki skin seçme seçeneğindeki dosyalar yüzünden bazen oyundan atabilir veya VAC hatası verebilir. Bu durum normal.
Bugün 2. oldu bu. Disconnected by VAC: You cannot play on secure servers - Multiplayer Connection Issues (PC) - Knowledge Base - Steam Support bu siteye atıyor beni.

Lütfen oyun dosyalarını değiştiren tüm özel dokuları, kaplama değiştiricileri veya yazılımları kaldırın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bu değişiklikleri yaptıktan sonra oyun dosyalarınızı doğrulamanızı da öneririz.
Diyor ama oyunun ortasında attığı için 1 gün ban yiyen ben oluyorum. Ayrıca dosya doğruladım cfg sildim ama aynı hatayı almaya devam ettim. Başka bir çözümü var mı bunun?

Bu hata kalici bir yasaklama almaniza sebep olmaz. Yalniz hataya sebep olan sorunu ortadan kaldirmadiginiz sürece bekleme süresi verir.

Arkadaşlarıma sordum 3 gün içinde profiline düşer falan dediler

Profile sadece kalici oyun yasaklamalari ve VAC yasaklamalari isler. Sallamislar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı