Hp notebook yeniden mavi ekran

theonur07

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hp notebook'um var. Mavi ekran hatası veriyordu. Servise gönderdik, geri geldi ramini falan değiştirmişler. Format atmışlar. Pc dun geldi ama bugün yine mavi ekran hatası verdi. Yeniden servise vermek istemiyorum ama mecburum galiba. Pc 80 gündür servisteydi o yüzden. Çok uzun hikaye 3 kere geldi gitti falan. Düşürmüşler pc'yi kasa gitmiş.

Donanımsa bir problem olduğunu düşünüyorum. Fakat genede öncelikle windows 8.1 e geçin. Güncel driverleri yükleyin olmazsa tekrar kontrol edelim.

Dün babam bilgisayardayken mavi ekran vermiş ama ben dün 2-3 saat bügünde 2-3 saat oynadım daha mavi ekran vermedi nasıl bi durum bu. Ben bilgisayarı babamdan daha çok zorlarım yani o sadece maillerine falan bakar.

Dün babam bilgisayardayken mavi ekran vermiş ama ben dün 2-3 saat bügünde 2-3 saat oynadım daha mavi ekran vermedi nasıl bi durum bu.Ben bilgisayarı babamdan daha çok zorlarım yani o sadece maillerine falan bakar.
Dediğim gibi belki donanım arızası var belki yüklü programlar çakısıyor. Bence öncelikle temiz bir windows 8.1 kurun. Olmazsa tekrar değerlendirelim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı