HP Victus 16 ekranında çıta atması mı var?

Selam dostlar. Cihaz 1 aylık ve bugün dikkatli baktığımda çıtalarda sol tarafa göre sağda daha da bir açıklık olduğunu fark ettim. Detaylı bir inceleyince ciddi boşluk var gibi geldi, bu boşluk normal mi?
Ayrıca kapağı açarken de çat çut sesler geliyor her seferinde.

IMG_20231204_213158.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan kapalı yarın.
Merhaba, ben de bugün fark ettim sağ tarafta bir kaç tırnaktan atmış siyah çerçeve. Nasıl bir çözüme ulaştınız? Sağ ve sol arasında ki farkı ekledim. Cihaz 4 ay önce alındı ve gözümüz gibi bakıyoruz herhangi bir darbe de mümkün değil.

Dosya Ekleri

• IMG_9624.jpeg
    IMG_9624.jpeg
    88,5 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_9623.jpeg
    IMG_9623.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 14
Merhaba, ben de bugün fark ettim sağ tarafta bir kaç tırnaktan atmış siyah çerçeve. Nasıl bir çözüme ulaştınız? Sağ ve sol arasında ki farkı ekledim. Cihaz 4 ay önce alındı ve gözümüz gibi bakıyoruz herhangi bir darbe de mümkün değil.
Değişime yolladım hocam sıfır cihaz geldi.

Zorluk çıkardılar mı hocam? Problem birebir aynı ben de sizin gittiğiniz yoldan yürüyeyim madem öyle.

Zorluk çıkardılar mı hocam? Problem birebir aynı ben de sizin gittiğiniz yoldan yürüyeyim madem öyle
Hocam HP servise gidiyor 15 gün sonra ekran değişimi onarım onayı istediler bendeki 1 aylık cihaz olduğu için onarımı kabul etmedim gidip servisten sorunlu olduğuna dair raporla beraber aldığım yere değişim için yolladım degiştiler siz nerden aldınız bilmiyorum ama satıcı iyi niyetli çıktı benim aldığım servise kalsaydım değişim raporu için işimiz vardı yani.

Hocam HP servise gidiyor 15 gün sonra ekran değişimi onarım onayı istediler bendeki 1 aylık cihaz olduğu için onarımı kabul etmedim gidip servisten sorunlu olduğuna dair raporla beraber aldığım yere değişim için yolladım degiştiler siz nerden aldınız bilmiyorum ama satıcı iyi niyetli çıktı benim aldığım servise kalsaydım değişim raporu için işimiz vardı yani.
Hb üzerinden teknorya adlı satıcıdan almıştım. Umarım değişim olur :( 4 ay sonra değişim raporu vereceklerini sanmıyorum.

HB üzerinden teknorya adlı satıcıdan almıştım. Umarım değişim olur :( 4 ay sonra değişim raporu vereceklerini sanmıyorum.

Ben de oradan aldım hocam. Şansın varsa sana da bir istisna gösterirler umarım :)

Bu arada ilk 6 ay cihaz ayıplı mal kapsamına giriyor. Ben de 1.5 ay geçtikten sonra degişime soktum.

Ben de oradan aldım hocam. Şansın varsa sana da bir istisna gösterirler umarım :)

Bu arada ilk 6 ay cihaz ayıplı mal kapsamına giriyor. Ben de 1.5 ay geçtikten sonra degişime soktum.
Umarım aynı senaryo gerçekleşir. Fatura tarihine baktık yanlış hatırlıyormuşum cihaz henüz 3 aylık bile olmamış.

Geri
Yukarı