Çözüldü HTML/CSS'de tek satırdan fazla olunca tüm şıklar kayıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
HTML ve CSS ile bir soru oyunu yaptım. Oyun sonunda atlanan sorular filan var onları görüyoruz. Burada şıklar da beraberinde çıkıyor fakat şıklarda eğer 2 satırdan fazla bir şey varsa bütün şıklar aşağıya kayıyor düzeni bozuluyor. Bunları nasıl engelleyebilirim?

Olay için video: (İndirmeli bir şey değil)

Çözüm
Hocam biliyorsundur ama yine de hatırlatmakta fayda var. Tarayıcıda sağ tık yapıp denetle dersen, hangi elemente hangi CSS etki ediyor görebiliyorsun. Buradaki CSS'leri kurcalarsan belki neyin sorun oluşturduğunu görebilirsin.

Hocam satır artınca element kayıyor. Sorun bu zaten yaptım onu. Bunu engellememiz lazım kaydırmayacak şekilde display özelliği hakkında.

Düzenleme:

Hocam display: Flex yapınca düzeldi. Dediğim gibiymiş. Doğru tahmin etmişim. Teşekkürler herkese.
Hocam biliyorsundur ama yine de hatırlatmakta fayda var. Tarayıcıda sağ tık yapıp denetle dersen, hangi elemente hangi css etki ediyor görebiliyorsun. Buradaki css leri kurcalarsan belki neyin sorun oluşturduğunu görebilirsin.

Hocam biliyorsundur ama yine de hatırlatmakta fayda var. Tarayıcıda sağ tık yapıp denetle dersen, hangi elemente hangi CSS etki ediyor görebiliyorsun. Buradaki CSS'leri kurcalarsan belki neyin sorun oluşturduğunu görebilirsin.

Hocam satır artınca element kayıyor. Sorun bu zaten yaptım onu. Bunu engellememiz lazım kaydırmayacak şekilde display özelliği hakkında.

Düzenleme:

Hocam display: Flex yapınca düzeldi. Dediğim gibiymiş. Doğru tahmin etmişim. Teşekkürler herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı