Huawei g8 iyi midir?

I'mScatman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Akşam avea'dan hat üzerine telefon almaya gideceğim. Aklımda huawei g8 var veya casper via v9 veya 2016'da çıkmış samsung a6 idi sanırsam. Telefondan pek anlamam ama özellik olarak daha önde huawei g8 rakiplerine oranla. Bu telefon iyi mi acaba fikri olan var mı?

Evet performans olarak F/P fakat Çin'li markaların en büyük problemi SAR değerleri,radyasyon yayma oranları.O modelde de SAr değeri 1.44 W/kg.Uzmanlar SAR değeri 1W/kg olandan büyük telefon almalarını önermiyorlar,sağlık açısından zararlı olduğu için(1.2W/kg gibi değerler sıkıntı olmaz) ama 1.44W/kg sağlık açısından olumlu olacağını anmıyorum.

@gamermen SAR değerleri çok da yüksek değil Çinli firmaların. Ben Huawei GR5 aldım. SAR değeri 0,50 civarı yanlış hatırlamıyorsam.

@gamermen Huawei'i çakma Çin mallarıyla karıştırmayın.

@gamermen SAR değerleri çok da yüksek değil Çinli firmaların. Ben Huawei GR5 aldım. SAR değeri 0,50 civarı yanlış hatırlamıyorsam.

@gamermen Huawei'i çakma Çin mallarıyla karıştırmayın.

Huawei G8 - SAR değerleri

İyi bakarsan eğer, kafada 1.44 W/kg, vücutta 0.56 W/kg. Avrupa'ya 2W/kg'den yukarısını almıyorlar, aşırı zaralı olduğundan dolayı. Ve bu cihaz da tam 2W/kg, yani geleceğini ve sağlığını düşünüyorsan almamalısın.

Huawei G8 - SAR değerleri

İyi bakarsan eğer, kafada 1.44 W/kg, vücutta 0.56 W/kg. Avrupa'ya 2W/kg'den yukarısını almıyorlar, aşırı zaralı olduğundan dolayı. Ve bu cihaz da tam 2W/kg, yani geleceğini ve sağlığını düşünüyorsan almamalısın.
İkisi toplanmıyor. Birisi kafaya yaptığı radyasyon, birisi vücuda yaptığı radyasyon. Hem sınır 2W/kg'mış zaten. Yukarısı tehlikeli.
Ayrıca diğer markalardan oldukça düşük. Listede Samsung, Sony gibi markalar daha yüksek gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı