Huawei Matebook 13 macOS Mojave Kurulumunda ApplePS2Controller Hatası

berktankoc

Centipat
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarıma hackintosh kurmak istiyorum ama hata alıyorum.

• Core i5 8265U
  • Intel HD Graphics 620
  • 8 GB lDDR3 2133 MHz
  • 256 GB WD PCI-e SSD

Önceden aynı imajlar ile kurduğum rahatça kullandığım 2011 yılında aldığım laptop Packard Bell TS11hr
  • i5 2430M HD Graphics 3000
  • 6 GB RAM
  • NVIDIA GT 540M
  • Samsung 850 Evo 250 GB SSD vardı ve sorunsuz bir şekilde kurulum yapabiliyordum.
Yeni cihazında ise hep darvin başlatma komutundan sonra takılıp kalıyor.

IMG_20190829_171454.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
USB / Efı / Clover içindeki config dosyalarını sil. Bunun içindeki config dosyasını USB / Efı / Clover içine atıp dene.
Ayrıca BIOS ayarlarını rehbere göre ayarladınız mı?
BIOS ekranı bu şekilde. Çok kısıtlı bir BIOS var ve secure boot kapama, TPM güvenlik çipi kapama uygulayabildim. Başka ayarlama yok. Attığınız linki deneyeceğim şimdi. Teşekkür ederim.
IMG_20190829_234816.jpeg

BIOS ekranı bu şekilde. Çok kısıtlı bir BIOS var ve secure boot kapama, TPM güvenlik çipi kapama uygulayabildim. Başka ayarlama yok. Attığınız linki deneyeceğim şimdi. Teşekkür ederim.
IMG_20190829_234816.jpeg
Bir de başka bir image ile denedim 1 saat önce onda hata vermedi. Ama Touchpadim çalışmadı. Bu yüzden kurulumu ilerletemedim. Bir de ekranı tam karartıp görünmeyecek duruma getirdi. Ancak telefondan flash tutarak arka planda işlemi gördüm. Sonra kendiliğinden ekran parlaklığı açıldı. Ama Touchpadi çalıştıramadım. Mouse da görmedi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı