Huawei MatePad Air tablet yazı sesi nasıl eklenir?

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Huawei Matepad Air tablet aldım yaklaşık 1-2 ay oluyor. Aslında "papermatte" özelliğe sahip olanını alacaktım ama bazı özellikleri yanlış hatırlamıyorsam normaline kıyasla zayıf kalıyordu ama o yazı yazarken çıkan hafif ve doğru orantıda gelen ses gerçekten çok hoş hissettiriyordu. Aynı özellik IPad'lerde de var ve gerçekten bu doğru orantıda abartı olmayan bir şekilde çalışıyor. Benim de aklıma şu geldi. " zaten Android bir tablet kullanıyorum çok basit yollarla bunun sesini çıkarabilecek güzel bir uygulama vardır " şeklinde bir düşünceye kapıldım fakat araştırmalarım sonuç vermedi. Eğer siz böyle bir şey biliyorsanız (tablete zarar vermeden ve garanti kapsamının dışına çıkarmadan) söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel bir yazılım veya uygulama kullanmadan, genellikle tabletlerin dokunmatik ekranlarında fiziksel bir geri bildirim mekanizması olmaz. Bu nedenle, yazı yazarken çıkan hafif sesin benzerini elde etmek zor olabilir.

Ancak, bazı klavye uygulamaları özel ses efektleri veya titreşim geri bildirimleri sunabilir. Bu uygulamalardan birini kullanarak dokunmatik tepkileri özelleştirebilir ve yazarken daha fazla hissetme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bu tür uygulamalar genellikle klavye özelliklerini genişletmek ve özelleştirmek için kullanılır. Google Play Store veya diğer uygulama mağazalarında "klavye ses efektleri" veya "klavye geri bildirimleri" gibi anahtar kelimelerle arama yaparak çeşitli uygulamaları deneyebilirsiniz.

Ancak, cihazınıza herhangi bir uygulama yüklerken dikkatli olmalısınız ve güvenilir kaynaklardan indirilmiş uygulamaları kullanmalısınız. Ayrıca, herhangi bir uygulamanın cihazınıza zarar vermeden çalışabilmesi için tabletinizin özelliklerini desteklemesi gerektiğini unutmayın.

Özel bir yazılım veya uygulama kullanmadan, genellikle tabletlerin dokunmatik ekranlarında fiziksel bir geri bildirim mekanizması olmaz. Bu nedenle, yazı yazarken çıkan hafif sesin benzerini elde etmek zor olabilir.

Ancak, bazı klavye uygulamaları özel ses efektleri veya titreşim geri bildirimleri sunabilir. Bu uygulamalardan birini kullanarak dokunmatik tepkileri özelleştirebilir ve yazarken daha fazla hissetme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bu tür uygulamalar genellikle klavye özelliklerini genişletmek ve özelleştirmek için kullanılır. Google Play Store veya diğer uygulama mağazalarında "klavye ses efektleri" veya "klavye geri bildirimleri" gibi anahtar kelimelerle arama yaparak çeşitli uygulamaları deneyebilirsiniz.

Ancak, cihazınıza herhangi bir uygulama yüklerken dikkatli olmalısınız ve güvenilir kaynaklardan indirilmiş uygulamaları kullanmalısınız. Ayrıca, herhangi bir uygulamanın cihazınıza zarar vermeden çalışabilmesi için tabletinizin özelliklerini desteklemesi gerektiğini unutmayın.

Öneri ve fikirlerin için teşekkür ederim dostum ama öyle arama yapınca klavye ile yazma sesleri veya o tür dokunsal tepkiler giriyor. Benim istediğim kalem ile yazı yazınca.

Geri
Yukarı