Huawei P20 Lite telefon kendiliğinden ekrana dokunuyor

gorko

Centipat
Daha fazla  
Huawei P20 Lite telefonum 2 gün önce gece kendiliğinden bildirim panelini (üstte Wi-Fi'nin gözüktüğü bildirimlerin geldiği yer) kendiliğinden çekmeye başladı
Fakat sanırım ekrana dokunmuyor sadece üstten çekiyor.
Bundan önce de bildirim panelinin açılmaması gibi bir problem yaşıyordum, birbiriyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum.
Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

bende de P30 Lite vardı ve telefon kendi kendine delirip ortadaki tuşa falan basıyordu,ne tesadüf. Telefoncuya götürmüştüm ve işlemcisinde mi ne sıkıntı varmış bu yüzden yapıyormuş bu sorunu. Bence sende telefon benimki gibi pert olmadan önce bir götür göster dostum. Genelde ekran kendi kendine basıyorsa ya iç ekranda ya da telefonun iç kısımlarında bir şeylerde illahaki bir sorun vardır.

Bende de P30 Lite vardı ve telefon kendi kendine delirip ortadaki tuşa falan basıyordu, ne tesadüf. Telefoncuya götürmüştüm ve işlemcisinde mi ne sıkıntı varmış bu yüzden yapıyormuş bu sorunu. Bence sende telefon benimki gibi pert olmadan önce bir götür göster dostum. Genelde ekran kendi kendine basıyorsa ya iç ekranda ya da telefonun iç kısımlarında bir şeylerde illaki bir sorun vardır.

Hocam bende hep olmuyor mesela 10 saat bekliyor 1 saat kullanabiliyorum normal sonra kasmalar baslıyor gibi biraz ve basmaya baslıyor kendi.
Isınma ile ilgili bir problemimi var acaba çok düşünmüyorum ama.

Ayarlardan dokunmaları gösteri açıp bakar mısın telefon oraya basıyor mu diye?

Tabii hocam bekleteceğim ama biraz.
Hocam ayarın adı ne acaba? Bulamadımda.

Hocam bende hep olmuyor mesela 10 saat bekliyor 1 saat kullanabiliyorum normal sonra kasmalar baslıyor gibi biraz ve basmaya baslıyor kendi.
Isınma ile ilgili bir problemimi var acaba çok düşünmüyorum ama.

Tabii hocam bekleteceğim ama biraz.
Hocam ayarın adı ne acaba? Bulamadımda.
Ayarın adı dokunmaları göster olması lazım ancak geliştirici seçeneklerinin altında oluyor. Nasıl açılcağı her telefonda farklı YouTube'dan bakabilirsin.

Geri
Yukarı