Huawei Tablet alınır mı?

Ekosistem olarak Huawei daha iyi emin ol. Ben kendim MatePad Air kullanıyorum kendi cihazlarıyla saat, telefon olsun süper cihaz özelliği ile gecikmesiz çalışıyor ve çok özelliği var. Ayrıca MatePad Pro'nun bilgisayar modu var yani bilgisayardan farkı kalmıyor klavye fare hediyesiyle. Ancak işlemcisi biraz eski kalıyordu sanırsam.

Ben MatePad Air kullanıyorum gbox var hiç sorun yaşamıyorsun hatta inanılmaz az pil kullanıyorlar gbox sayesinde.
kanka matepad air almayı dusunuyorum sıfır sekılde amacım sadece not almak , tabler uzerınden soru cozmek oyun fln oynamayacam nasıl kalem ve pil perfonmansı ayrıca tablet unıversıtede bana yeterli olur mu yanı kac yıl boyunca goturur benı

Hocam asla alınmaz, google servislerinde büyük sorunlar çekiyorsunuz.
O öyle değil işte
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O öyle değil işte
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her telefonda olan google servisleri için 3. parti yazılım mı indireceksin gülüm cidden?

Huawei MatePad 11 kullanıyorum. Her bakımdan beklediğimin üstünde çıktı. Düşünmeden alabilirsiniz. Eşim de de iPad 9. nesil var, karşılaştırma firsatimda oldu bolbol.
Bildiğiniz gibi Google servisleri yok fakat hiçbir şekilde sıkıntı yaşamadım. YouTube'da Gmail hesabımla giriş yaparak kullanabiliyorum. Eger alırsanız her türlü sorunuz da yonlendirebilirim.

Edit: Google Play de Gmail hesabımla sıkıntısız kullanıyorum ve sekronize.

Ben şu an Samsung s9FE+ ve MatePad 11 arasında kaldım. Bilgisayarımın yerine geçecek bir şey aradığım için bu konu önemli MatePad'in gbox üzerinden indirilen uygulamalrda bazen sıkıntı yarattığını öğrendim onun dışında sizde bir sıkıntı yarattı mı?
Okulda ve dershanede notlarımı almak için kullanacağım.

Ben şu an Samsung s9FE+ ve MatePad 11 arasında kaldım. Bilgisayarımın yerine geçecek bir şey aradığım için bu konu önemli MatePad'in gbox üzerinden indirilen uygulamalrda bazen sıkıntı yarattığını öğrendim onun dışında sizde bir sıkıntı yarattı mı?
Okulda ve dershanede notlarımı almak için kullanacağım.
Hem telefon hem tablet için kendi tecrübemi paylaşayım;
İlk etapta Gbox kullanmıyorum. Yüklü fakat şu şekilde; Mesela bir uygulama Huawei kendi app galerisinde yoksa eğer Aurora Store üzerinden yüklüyorum. Ama bazı uygulamalar yüklense dahi "Google servisleri olmadan çalışmaz" gibi bi uyarı veriyor (ki bu nadir). Ozaman Gbox üzerinden klonlayarak ordan kullanıyorum. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım herhangi bir uygulamada. Karışık gelebilir ama öyle zor yada karışık bişey değil yani. Telefonumda 1 tanesi oyun olmak üzere Gbox üzerinden kullandığım 7 uygulama var şuan. Toplam yüklü uygulama sayısı 69. Şuana kadar hiç bir zaman Google servisleri olsaydı vs gibi bi düşünceye sevketmedi beni.
Gbox ile ilgili de şunu söyliyim. Mesela bu yüklü dediğim 7 uygulamanın hepsi pil tüketim kısmında Gbos olarak gözüküyor. Google fotoğraflar aktif olarak kullanıyorum, sıkıntısız ve senkronize sorunu hiç yaşamadım. Ama pil kısmında Google Fotoğraflar yok Gbox kullanımı içinde gözüküyor. Böyle olunca da 7 uygulama toplamı sanki Gbox çok pil tüketiyormuş gibi algı var insanlarda. Halbuki çok düşük tüketimi. Gbox ayarlarda da ayarlar var mesela google fotoğraflar harici diğer uygulamaların bildirimine ihtiyacım olmadığı için çoğu şeyi kısıtladım. Şuan ki pil tüketimimi yazayım; %25 Instagram , %24 whatsapp, %10 firefox , %10 Gbox. Yani yüksek pil fln tüketmiyor. Yüklü olan oyun Google games üzerinden tüm verileri çekti kaldığı yerden devam ediyor ve oyun içi bişeyler satın alabiliyorum gibi gibi.

Bence Google servisleri Android telefonları, tabletleri yavaşlatıyormuş. Olmaması çok daha iyi. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Not: Gbox'da yüklü 7 uygulamanın 4 tanesi daha önce android telefon kullanırken satın aldığım uygulamara tekrar ödeme yapmamak için Gbox üzerinden kullanmam kaynaklı. Örnek Sofa Score uygulaması; Senelik almıştım, Huawei app galeride de bulunuyor ama yazılımı farklı ve tekrar satın almamak için Gbox üzerinden yükledim ve kullanıyorum.

Samsung S9 FE+ ve Huawei MatePad Air arasında kaldım. Ben daha çok ekranı büyük olsun istiyorum. Ama tabii cihaz akıcı bir şekilde de çalışsın istiyorum. Samsung modelin ekranı TFT almayın diyorlar. Kafam çok karıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı