Huawei Watch GT 2 Sport ekranda su buğarı damlacıkları var

KOSKVL

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Huawei Watch GT 2 Sport kullanıcısıyım normalde babam kullanıyordu. Ben de babamdan saati isteyince verdi bana kendisi seiko saatine geçti. Konuyu çok uzat mıyım babam Huawei saatini çok temiz kullandı bir yerinde ne aşınma ne de çizik var ne de onunla suya girdi ya da ona su temas ettirmedi ama ekranın içinde hem su buharı hem de küçücük su damlacıkları var aslında bu bayağıdır var galiba babam sadece saati göstermesi için kullanıyordu saat bana geçince ben bir sorguladım çünkü bu buhar ile su damlacıkları oluştuğu için dokunmatik hiçbir şekilde stabil çalışmıyor yani çok kötü çalışıyor menüsünde yukarı yapınca ya aşağı ya yukarı ya da ana ekrana giriyor. Dokunmatiğin o su buharı ile damlacıklardan nasıl kanaat getirdiğimi soruyorsanız bu konuyu açmadan önce bu sorunu internette arattım ve benim saatteki aynı görüntü çıktı aynı yerlerdeki su buharları ve aynı yerdeki su damlacıkları. Adam ekranda oluşan su buharı ile su damlacıkları oluştuktan sonra ekranın stabil bir şekilde çalıştığını söylüyor ve bende aynı fikirdeyim bu saat ne bir kere yere düştü ne bir kere saat ile suya girildi saate tertemiz bakıldı ama böyle oldu ben normalde Huawei GT Sport kullanıyordum ve bana göre hiçbir özelliği olmayan boş bir saat olduğu için GT2 Sport s geçtim ama GT Sport 5. yılına girmesine rağmen ne dokunmatiğinde bir sorun ne su buharı ve de ekranında bir kırık ve saati kibar bir şekiilde kullanmadım kaç kere çakma kordon yüzünden kolumdan yere fırladı hiçbir şey olmadı bu sorunu nasıl çözebilirim şu an benim aklımda bir fikir var Huawei'ye gitsem garantisi bitmiş diye beni yollarlar, normal bir telefoncuya gitsem adam saatin ekranını çıkartık o buhar ile su damlacıklarını temizlese sorun çözülürmü acaba yarın gidebilirsem ilk Huawei'ye orada çözüm bulamazsamda yakınımdaki telefoncuya götüreceğim sizce bu sorun nasıl çözüiür?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı