HyperOS nasıl?

MEHM3TEMİR

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
HyperOS nasıl kullananlar en iyi yönü ve en kötü yönü nedir kendi mesaj uygulamaları falan vs. olacak dendi ve Note 12 Pro 4 g ye ne zaman gelir?

HyperOS nasıl kullananlar en iyi yönü ve en kötü yönü nedir kendi mesaj uygulamaları falan vs. olacak dendi ve Note 12 Pro 4 g ye ne zaman gelir?

Kendi arama uygulaması Çin Endonezya EU ROM'larda olacak eskisi gibi. HyperOS MIUI'dan pek farkı yok sadece MIUI kötü marka ismini silmek için yapılan ucuz hamlere.

Ben sabah 13.00 gibi kurdum gerçekten inanılmaz iyi.
Beklediğimden çok daha iyi.
Screenshot_2024-01-25-10-55-40-766_com.android.settings.jpg

Kendi arama uygulaması Çin Endonezya EU ROM'larda olacak eskisi gibi. HyperOS MIUI'dan pek farkı yok sadece MIUI kötü marka ismini silmek için yapılan ucuz hamlere.

Tabii bunu ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz.
Aynı yazılım ekibi yapıyor sonuçta.
Ve reklamları kaldırmadıysa ya da kendi gereksiz uygulamalarını kaldırmadıysa bir cacık olmaz.

Tabii bunu ilerleyen zamanlarda öğreneceğiz.
Aynı yazılım ekibi yapıyor sonuçta.
Ve reklamları kaldırmadıysa ya da kendi gereksiz uygulamalarını kaldırmadıysa bir cacık olmaz.

Bence kendi arama ve mesajlaşma uygulaması hepsine artık gelir diye düşünüyorum bir de mesela global cihazlarda şu anki güzel widgetları falan kullanamıyoruz globalden TR ROM veya Çin ROM'u kursam kurabilir miyim bir de sıkıntı olur mu?

O widgetları ve HyperOS güncellemesi ile gelecek olan uygulamalar global sürüme gelmezse TR ROM'a sırf onları kullanmak için geçebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı