HyperX Cloud 2 1840 TL'ye alınır mı?

remmshain

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, dostlar.

Amazon'da Prime sahibi oldugum icin Cloud 2'nin 2700 TL'den 1840 TL'ye dustugunu gordum. Sizce alınır mı?

Not: Kullandigim klavye alloy Origins Core. Dart Wireless'ya da PulseFire Haste almayi dusunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dostlar.

Amazon'da Prime sahibi oldugum icin Cloud 2'nin 2700 TL'den 1840 TL'ye dustugunu gordum. Sizce alınır mı?

Not: Kullandigim klavye alloy Origins Core. Dart Wireless'ya da PulseFire Haste almayi dusunuyorum.

Bence alınmaz ben 2 kez aldım ve ıkısınde de ıgrenc bır mıkrofon kalıtesı mevcut. Kullanmıs oldugum Gamepower Jin 7.1'e tekrar gecınce arkadaslarım oh be dedı resmen o derece dusunun.

Sende sıkıntı var kardeşim, Cloud 2'nin mikrofonu G PRO X'ten sonra en kalitelisi.

Su zamana kadar 3 tane denedım 3'te sıkıntılı mı yanı? Reddit ve forumlara bakarsanız YouTube vıdeolarınada mıkrofonunun kotu oldugunu herkes belırtmıs.

Sende sıkıntı var kardeşim, Cloud 2'nin mikrofonu G PRO X'ten sonra en kalitelisi.

Anakart ıle ılgılı bır durum buyuk ıhtımal. Anakarttakı ses codeclerı ne kadar kalıtelıyse o kadar ıyı ses verıyor anlasılan.

Son düzenleme:
Bence alınmaz ben 2 kez aldım ve ıkısınde de ıgrenc bır mıkrofon kalıtesı mevcut. Kullanmıs oldugum Gamepower Jin 7.1'e tekrar gecınce arkadaslarım oh be dedı resmen o derece dusunun.
Jin'de pad dökülmesi oluyor diyenler var, siz benzer sorun yaşadınız mı, yedek pad bulmak da zor galiba.

Geri
Yukarı