HyperX Cloud 2 vs SteelSeries Arctis 7

Bütçe
2500
Arctis tabii ki de daha iyi değil. Çıkış yılına göre bu daha iyi diye kestirip atmak ne saçma iştir, ses teknolojisi kısa sürede çağ atlayarak gelişen bir sektör değil.

Burada herkes kendi malını över. İki kulaklığı da gerçekten deneyimlenmiş adam yok denecek kadar az olsa da sana denk gelmez büyük ihtimalle. Böyle sorular için reddit’i ve yabancı alışveriş sitelerinde ilgilendiğin kulaklığın yorumlar bölümü kullanmanı tavsiye ederim. Her zaman daha sağlıklı sonuç alırsın.

Soruna gelecek olursak, ikisinden birini seçmek istiyorsan Cloud 2 daha doğru tercih. Wireless olarak da kablolu olarak da Arctis serisinden daha kaliteli ses verir. Konfor olarak Arctis’i çok methediyorlar, kozmetik olarak da çok güzel kulaklıklar. Connectivity olarak iki modelde de şikayet görmedim.

Arctis ve Logitech G Pro seviyesi parasını hak etmeyen overpriced ürünler. Ses performansı arıyorsan hayal kırıklığına uğrarsın benden söylemesi.

Cloud 2>G pro X>Arctis 7 diyeyim.

Gerçekten güzel ses kalitesi istiyorsan bu fiyata çok daha iyi stüdyo kulaklıkları var. Hem oyunda hem müzik dinlerken çok daha fazla keyif alabilirsin. Mikrofon olsun dersen Sennheiser PC38X, gerek yok dersen HD 599 ya ds HD 560S öneririm

@@botstepz

Arctis tabii ki de daha iyi değil. Çıkış yılına göre bu daha iyi diye kestirip atmak ne saçma iştir, ses teknolojisi kısa sürede çağ atlayarak gelişen bir sektör değil.

Burada herkes kendi malını över. İki kulaklığı da gerçekten deneyimlenmiş adam yok denecek kadar az olsa da sana denk gelmez büyük ihtimalle. Böyle sorular için reddit’i ve yabancı alışveriş sitelerinde ilgilendiğin kulaklığın yorumlar bölümü kullanmanı tavsiye ederim. Her zaman daha sağlıklı sonuç alırsın.

Soruna gelecek olursak, ikisinden birini seçmek istiyorsan Cloud 2 daha doğru tercih. Wireless olarak da kablolu olarak da Arctis serisinden daha kaliteli ses verir. Konfor olarak Arctis’i çok methediyorlar, kozmetik olarak da çok güzel kulaklıklar. Connectivity olarak iki modelde de şikayet görmedim.

Arctis ve Logitech G Pro seviyesi parasını hak etmeyen overpriced ürünler. Ses performansı arıyorsan hayal kırıklığına uğrarsın benden söylemesi.

Cloud 2>G pro X>Arctis 7 diyeyim.

Gerçekten güzel ses kalitesi istiyorsan bu fiyata çok daha iyi stüdyo kulaklıkları var. Hem oyunda hem müzik dinlerken çok daha fazla keyif alabilirsin. Mikrofon olsun dersen Sennheiser PC38X, gerek yok dersen HD 599 ya ds HD 560S öneririm
teşekkür ederim dostum

Burada herkes kendi malını över. İki kulaklığı da gerçekten deneyimlenmiş adam yok denecek kadar az olsa da sana denk gelmez büyük ihtimalle. Böyle sorular için Reddit'i ve yabancı alışveriş sitelerinde ilgilendiğin kulaklığın yorumlar bölümü kullanmanı tavsiye ederim. Her zaman daha sağlıklı sonuç alırsın.

Soruna gelecek olursak, ikisinden birini seçmek istiyorsan Cloud 2 daha doğru tercih. Wireless olarak da kablolu olarak da Arctis serisinden daha kaliteli ses verir. Konfor olarak Arctis'i çok methediyorlar, kozmetik olarak da çok güzel kulaklıklar. Connectivity olarak iki modelde de şikayet görmedim.

Arctis ve Logitech G PRO seviyesi parasını hak etmeyen overpriced ürünler. Ses performansı arıyorsan hayal kırıklığına uğrarsın benden söylemesi.

Cloud 2>g Pro x>arctis 7 diyeyim.

Gerçekten güzel ses kalitesi istiyorsan bu fiyata çok daha iyi stüdyo kulaklıkları var. Hem oyunda hem müzik dinlerken çok daha fazla keyif alabilirsin. Mikrofon olsun dersen Sennheiser PC38X, gerek yok dersen HD 599 ya DS HD 560s öneririm.

Arctis serisi olmasa da piyasada ki birçok bilinen kulaklığı denemiş birisiyim ve açıkçası G PRO X'in zerre overpriced olduğunu düşünmüyorum. Memnun kalmayan birisi uygulamasında ayar yapmadan ya da kendine uygun ayarı yapmadan konuştuğunu düşünüyorum.

https://www.amazon.com.tr/Logitech-...hvlocphy=21077&hvtargid=pla-788674121250&th=1 hocam güvenilir mi?

LOGITECH G Pro X 7.1 Surround Ses Kablolu Kulak Üstü Gaming Kulaklık kablolusu ya da bütçem 3 k kadar yok ya.

G PRO X alacaksanız buradaki tüm satıcılar güvenilir istediğinizden alabilirsiniz.

Arctis serisi olmasa da piyasada ki birçok bilinen kulaklığı denemiş birisiyim ve açıkçası G PRO X'in zerre overpriced olduğunu düşünmüyorum. Memnun kalmayan birisi uygulamasında ayar yapmadan ya da kendine uygun ayarı yapmadan konuştuğunu düşünüyorum.

G PRO X alacaksanız buradaki tüm satıcılar güvenilir istediğinizden alabilirsiniz.
İnternetteki kullanıcı yorumları pek öyle değil ama, memnuniyet subjektif tabii siz azınlıktan olabilirsiniz.

İnternetteki kullanıcı yorumları pek öyle değil ama, memnuniyet subjektif tabii siz azınlıktan olabilirsiniz.

Cloud 2 kullananların çoğu hayatında başka kulaklık kullanmamış ki. Hem Reddit hem de 3 büyük forumdaki yorumları da okudum ve Cloud 2 kullananlar başka kulaklığa geçtiklerinde tek yaptıkları taktıkları gibi çalışması. Açıp EQ ayarları yapmıyorlar ki performansı tatmin etsin.

Cloud 2 kullananların çoğu hayatında başka kulaklık kullanmamış ki. Hem Reddit hem de 3 büyük forumdaki yorumları da okudum ve Cloud 2 kullananlar başka kulaklığa geçtiklerinde tek yaptıkları taktıkları gibi çalışması. Açıp EQ ayarları yapmıyorlar ki performansı tatmin etsin.
Yani ben O tarz bir yoruma denk gelmedim, zaten çok fazla yorum var aralarından elemek ve deneyimli kullanıcıların yorumlarını bulmak biraz size kalmış. Google’dan karşılaşmanın sonuna reddit koyup aratınca başlıca konular direkt çıkıyor. Sitenin içinden arandığında daha da çok konu bulursunuz. Mesela bu yorum üzerine “g pro wireless vs cloud wireless reddit” yazarak aradım bir sürü başlık var, 2’yi bırakın flight wireless serisini bile logitech’e tercih eden kullanıcılar gördüm.

Dediğim gibi YouTube’daki ve çoğu inceleme sitesindeki yorumlar aldatıcı olabiliyor, reddit ve market sitelerindeki kullanıcı yorumlarını incelemek en iyisi.

Geri
Yukarı