HyperX Cloud Core DTS Wireless vs Cloud II

missxecutioner

Hectopat
Daha fazla  
Wireless teknolojisi bir artı olduğu için kazanan her türlü kablosuz olan oluyor.
Zaten aralarında çok büyük farklar yok, 7.1'siz yapamam diyenlerdenseniz programla çözersiniz o işleri.

O yüzden Cloud 2 vs Core Wireless'i her türlü Core Wireless alıyor.

Kablolu kulaklık ve fare kullananlar anlamıyor ama kablosuza geçince pranga olduğunu anlıyorsunuz.

Wireless teknolojisi bir artı olduğu için kazanan her türlü kablosuz olan oluyor.
Zaten aralarında çok büyük farklar yok, 7.1'siz yapamam diyenlerdenseniz programla çözersiniz o işleri.

O yüzden Cloud 2 vs Core Wireless'i her türlü Core Wireless alıyor.

Prime indirimlerini maalesef kaçırdım 1 saat kala Cloud Core Wireless'i sipariş geçecektim ancak işe gittiğim için unutmuşum. Amazon stoku bitmiş farklı satıcınında fiyatı 1900 TL Cloud 2'ye kaldık maalesef :D

Prime indirimlerini maalesef kaçırdım 1 saat kala Cloud Core Wireless'i sipariş geçecektim ancak işe gittiğim için unutmuşum. Amazon stoku bitmiş farklı satıcınında fiyatı 1900 TL Cloud 2'ye kaldık maalesef :D

Merak etmeyin önümüzde muhteşem cuma, efsane cuma vs. indirim olacak. O sıra 900TL'ye bile düşer gibi.

Merak etmeyin önümüzde muhteşem cuma, efsane cuma vs. indirim olacak. O sıra 900TL'ye bile düşer gibi.

Amazonda indirime düşmezse şayet almayabilirim, Amazon dışı bir yerden alışveriş yapmıyorum açıkçası artık.

Amazon stok eklemiş tekrardan sipariş geçtim bakalım @Pxn, elime geçince kalitesine bakacağız artık :)
Ama nedense Amazon kendi sattığı HyperX ürünlerinde Express teslimat yapmıyor, ilginç...

Yeni konular

Geri
Yukarı