HyperX Cloud Stinger az ses geliyor

Jıll

Centipat
Merhaba, bugün kargodan sipariş etmiş olduğum kulaklığım geldi. Denediğim zaman ses seviyesi %100 olsa bile fazla ses gelmiyor, hatta dışarıya bile daha fazla ses veriyor gibi. Bu kulaklıktan kullananlar yardımcı olabilir mi lütfen?
Arkadaşlar düzelmeme ihtimaline karşılık yerine SteelSeries Arctis 1 almayı düşünüyorum, öneriyor musunuz?

Son düzenleme:

Buradan en güncel sürücüyü indirip kurun ve bir de kulaklığı ana karta bağlayıp deneyin bir belki jack girişinizde bir sorun vardır.
Dediğiniz linke tıkladım ama hep aynı sayfaya yönlendiriyor, O yüzden ben de anakartımın sitesindeki sürücüden indirdim ama hala aynı gibi. Ses seviyesi %100 sanki %60 gibi ses veriyor, Sadece ben de mi böyle yoksa bu kulaklığın genel sorunu mu anlayamadım. İade edicem sanırım.

Dediğiniz linke tıkladım ama hep aynı sayfaya yönlendiriyor, O yüzden ben de anakartımın sitesindeki sürücüden indirdim ama hala aynı gibi. Ses seviyesi %100 sanki %60 gibi ses veriyor, Sadece ben de mi böyle yoksa bu kulaklığın genel sorunu mu anlayamadım. İade edicem sanırım.
Sağ üstte turuncu indir butonu var oradan indireceksiniz indirdiğiniz klasörde iki adet dosya olacak bir Realtek bir de Nahimic siz Realtek olanı setup dosyasından kurun yeniden başlatıp test edin bu arada kulaklığı ana karta takıp denediniz mi ?

Sağ üstte turuncu indir butonu var oradan indireceksiniz indirdiğiniz klasörde iki adet dosya olacak bir Realtek bir de Nahimic siz Realtek olanı setup dosyasından kurun yeniden başlatıp test edin bu arada kulaklığı ana karta takıp denediniz mi ?
Evet anakarta takıp denedim, sonuç yine aynı. Attığınız linki de denicem şimdi.

Kablo kısmında ki ses açma kısmından en yüksek seviyeye getirdiniz değil mi ?
Evet en yüksek seviyeye getirdim, Attığınız linkteki Realtek sürücüsünü de kurdum, Telefonumda da denedim sonuç yine aynı. Sanırım ürün arızalı ama açılmamış bi ürün nasıl arızalı olabiliyor anlamıyorum. Sanırım iade edeceğim

Geri
Yukarı