i3 7020 - Graphics 620 sistem GTA 6 oynatır mı?

Daha fazla  
Selamünaleyküm, GTA 6 çıkıyor ama ben daha 5'i oynamadım 6'yı kaldırmayacağı kesindir ama GTA 5 oynamaya çalışacağım indirmeye başladım. Şu an ama sistemim yeterli mi? Düşük grafik vs bir şekilde oynayabilir miyim?
Özellikler:
  • 8 GB RAM.
  • DirectX 12.
  • Intel Core i3-7020 CPU 2.30 GHz (4cpus) işlemci.
  • 1TB hafıza.
  • Intel(R) HD Graphics 620.
Yani çoğu yeterli gibi ekran kartı biraz düşük kalıyor hatta bayağı ama hani bu sistemle bir şekilde kötü çözünürlükte oynayabilir miyim anlayan var mı zaten inince göreceğim de oynayamazsam bir de ekran kartı değişikliği ile oynanır mı o var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1280x720 orta ayarlarda 25 FPS civarı alabiliyorsunuz, tabi video çekerken de FPS biraz düşmüş olabilir.

Selamünaleyküm, GTA 6 çıkıyor ama ben daha 5'i oynamadım 6'yı kaldırmayacağı kesindir ama GTA 5 oynamaya çalışacağım indirmeye başladım. Şu an ama sistemim yeterli mi? Düşük grafik vs bir şekilde oynayabilir miyim?
Özellikler:
  • 8 GB RAM.
  • DirectX 12.
  • Intel Core i3-7020 CPU 2.30 GHz (4cpus) işlemci.
  • 1TB hafıza.
  • Intel(R) HD Graphics 620.
Yani çoğu yeterli gibi ekran kartı biraz düşük kalıyor hatta bayağı ama hani bu sistemle bir şekilde kötü çözünürlükte oynayabilir miyim anlayan var mı zaten inince göreceğim de oynayamazsam bir de ekran kartı değişikliği ile oynanır mı o var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
1280x720 orta ayarlarda 25 FPS civarı alabiliyorsunuz, tabi video çekerken de FPS biraz düşmüş olabilir.
Sağol kanka 25fps de olsa açılıyorsa yeter satın alacağım ondan sordum boşa almayayım teşekkürler

oyunu açtığımda bu ayarları yaptım ama pek fazla etki yapmadı drop yiyordu sürekli gecikiyordu tuşlar defenderı komple devre dısı yaptım o çok yoruyor pc yi ondan sonra bu şekilde oldu teşekkürler ayrıca aynı soruyu merak edenler için bunu yazdım

Geri
Yukarı