OpenCore i3-9100F sistem Big Sur kurulumunda ACPI Error

Daha fazla  
macOS Big Sur 11.6 sürümünü kurarken kurulum ekranına gelmeden bu hatayı alıyorum.

Sistem özelliklerim:
  • i3-9100F
  • RX 570
  • 480GB SSD
WhatsApp Image 2021-11-14 at 11.48.52.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
macOS Big Sur 11.6 sürümünü kurarken kurulum ekranına gelmeden bu hatayı alıyorum.

Sistem özelliklerim:
  • i3-9100F
  • RX 570
  • 480GB SSD
Eki Görüntüle 1214180
SSDT ile alakalı bir sorun olabilir. İmajı kendiniz mi hazırladınız? Hazır imaj kullandıysanız kendiniz için OpenCore ile bir EFI dosyası oluşturun ve SSDT gibi dosyalarını da sisteminiz için en uygun olacak şekilde yapın.

SSDT ile alakalı bir sorun olabilir. İmajı kendiniz mi hazırladınız? Hazır imaj kullandıysanız kendiniz için OpenCore ile bir EFI dosyası oluşturun ve SSDT gibi dosyalarını da sisteminiz için en uygun olacak şekilde yapın.

Hayır, "OpenCore: macOS Big Sur 11.6 Intel & AMD kurulum imajı" bu adresteki imajı bunu kullandım.

BIOS ayarlarının hepsi doğru mu? Onları kontrol etmekte fayda var, bazı arkadaşlar ayarlardan çözmüş.

BIOS ayarlarını kontrol edip deneyeceğim ona göre sonucu buraya yazacağım.
BIOS ayarlarının hepsi doğru mu? Onları kontrol etmekte fayda var, bazı arkadaşlar ayarlardan çözmüş.

BIOS ayarlarında olan ayarları yapmama rağmen gene aynı hatayı verdi.
@Arsenik

Son düzenleyen: Moderatör:
EFI/OC içinde bulunan Laptop-Coffee Lake and Whiskey Lake.plist dosyasının adını config.plist olarak değiştirip tekrar dener misiniz? Zira öncesinde hangi config dosyasının adını değiştirip sisteminizi boot etmeye başladınız?

Geri
Yukarı