i5 5200u laptop Truckers MP takılmadan oynatır mı?

ImmortalTR1

Centipat
Daha fazla  
NVIDIA GT920M.
i5 5200u.
8 GB RAM.
1TB HDD.
Steam indirimleriyle ETS 2 aldım. İlk birkaç gün yüksek ayarlarda hiç takilmadan oynuyordum. Ama şimdi orta ayarlarda bile bazen takılıyor. Truckers MP takılması devam eder mi veya daha da artar mı? Ona göre gerekli DLC alacagim.

TruckerMP için çok kalabalık yerlere geldiğinizde muhtemelen çok donucaktır. Özellikle Calais-Duisburg.
Eğer sakin yerlerde oynarım diyorsanız takılmadan oynarsınız diye düşünüyorum.

NVIDIA GT920M.
i5 5200u.
8 GB RAM.
1TB HDD.
Steam indirimleriyle ETS 2 aldım. İlk birkaç gün yüksek ayarlarda hiç takilmadan oynuyordum. Ama şimdi orta ayarlarda bile bazen takılıyor. Truckers MP takılması devam eder mi veya daha da artar mı? Ona göre gerekli DLC alacagim.
Gerekli dlc den kastınız promods içinse çok fazla kasar.

Normal ets2 oynarken sadece bazı şehirlere girerken donmalar oluyor grafikleri dusursemde duzelmiyor.bunun sebebi HDD olabilir mi?

Normal ets2 oynarken sadece bazı şehirlere girerken donmalar oluyor grafikleri dusursemde duzelmiyor.bunun sebebi HDD olabilir mi?
Peki dlcleri alıyım mi almiyim mi promods için?

Son düzenleme:
Simulation 1 de Calais-Duisburg gibi kalabalık yerlerde takılmalar kesinlikle olacaktır.

Eğer promods için dlc alacaksanız biraz daha takılmalar olabilir harita çok büyük.

Herkese tek tek cevaplarınız için teşekkür ederim. Truckers MP indirip test ettim. Duisburg calais arası orta ayarlarda rahat bir şekilde gidebiliyorum. Ama sehirlere girerken takılmalar meydana geliyor. Ama yüksek ayarlarda girdigim zaman direk oyun çöküyor. Calaise yeni guncelleme ile girdiğimde 1 FPS aldığımda oluyor. Bu da laptopuma yakın bir sistemi olan ve oynamak isteyen arkadaşlara rehber olsun.

Geri
Yukarı