Çözüldü i5 650 sıcaklığı kaç olmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GastBear

Decapat
Bir skype, 4 sekme opera, bir word ve virüs programı ile resimde göründüğü gibi gözüküyor. Bana normal mi olup olmadığını söyler misiniz? Oyun oynarsam 60 larda geziyordu diye hatırlıyorum. Kendime ekran kartı aldım. O da 30 civarda ve hiç ısındığını oyun oynasam dahi görmedim. Neden tüm yük işlemciye biniyor?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    57,3 KB · Görüntüleme: 47
Çözüm
Bir Skype, 4 sekme Opera, bir Word ve virüs programı ile resimde göründüğü gibi gözüküyor. Bana normal mi olup olmadığını söyler misiniz? Oyun oynarsam 60'larda geziyordu diye hatırlıyorum. Kendime ekran kartı aldım. O da 30 civarda ve hiç ısındığını oyun oynasam dahi görmedim. Neden tüm yük işlemciye biniyor?

Gailba 72.6.
Bir Skype, 4 sekme Opera, bir Word ve virüs programı ile resimde göründüğü gibi gözüküyor. Bana normal mi olup olmadığını söyler misiniz? Oyun oynarsam 60'larda geziyordu diye hatırlıyorum. Kendime ekran kartı aldım. O da 30 civarda ve hiç ısındığını oyun oynasam dahi görmedim. Neden tüm yük işlemciye biniyor?

Gailba 72.6.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı