i7 3770 İşlemciye GTX 1050 Ti İçin Anakart Önerisi

Daha fazla  
Ben MSI GTX 1050 Ti Gaming X almayı düşünüyorum fakat sanırım anakartım kötü. Bunun için yeni anakart almam lazım. Acaba MSI GTX 1050 Ti Gaming X ekran kartı ile MSI B250M Gaming PRO alsam oyunlarda nasıl performans alırım?
Sistemim;
  • Intel Core i7 3770 3.40 GHz
  • 8GB RAM DDR3 798.1 MHz
Değiştireceğim dışındakiler bunlar değiştirirsem GTA 5 Ultra Msaa kapalı olarak kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İ7 3770 işlemci B250 soket bir anakartla uyumlu değil. Ya işlemcinizide değiştiriceksiniz ya da şu anki anakartınızı kullanıcaksınız.

Yanlış Bilgilendirme!
Bu kadar eski bir işlemciye 1050 Ti ağır gelebilir. Bence işlemciyi de değiştirmelisin veya ekran kartını biraz daha düşürmelisin. Darboğaz yapabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar eski bir işlemciye 1050 Ti ağır gelebilir. Bence işlemciyi de değiştirmelisin veya ekran kartını biraz daha düşürmelisin. Darboğaz yapabilir.
Yanlış. Tam tersi 3770, 1050 Ti için fazla bir işlemci. Bir işlemcinin performansı o işlemcinin güncelliğiyle ölçülmez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı