iCloud fotoğraf yedekleme

nobodyleavesme

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Herkese merhaba. Benim şimdi tüm galerim ICloud'da yedekli. Ben bütün galerimi temizlemek istiyorum fakat yedeklediğim fotoğraflar ICloud'da saklı dursun sadece cihazımdan silmek istiyorum ama fotoğrafları sildiğimde iCloud arşivimden de siliniyor. Android'de cihazdan silsen bile Google Fotoğraflar'da kalıyor yedeklenenler bunu IPhone'da nasıl yapabilirim?

Cihaz: iPhone 11.

Yazılım sürümü: 15.3.1

Hocam fotoğraflar uygulamasındaki veriler yer kaplamıyor eğer alan açmak için kaldırıyorsanız buna gerek yok. ICloud'da durup fotoğraflardan kaldırmayı ben de bilmiyorum.

Hocam fotoğraflar uygulamasındaki veriler yer kaplamıyor eğer alan açmak için kaldırıyorsanız buna gerek yok. ICloud'da durup fotoğraflardan kaldırmayı ben de bilmiyorum.

Hocam bunu bilmiyordum teşekkür ederim ama yer açmak için değil sadece cihazımda durmasını istemediğim için silmek istiyorum. İstediğim zaman Google Fotoğraflar gibi iCloud sitesinden girip erişebileyim ama cihazımda durmasın.

Otomatik eşlediği için böyle bir şey yapamazsın tahminimce. Çünkü internet olduğu an eşliyor iCloud ile.

Hocam bunu bilmiyordum teşekkür ederim ama yer açmak için değil sadece cihazımda durmasını istemediğim için silmek istiyorum. İstediğim zaman Google Fotoğraflar gibi iCloud sitesinden girip erişebileyim ama cihazımda durmasın.
Eğer birilerinin görmesini istemiyorsanız, Fotoğrafla uygulamasını kilitleyebilirsiniz. Ben öyle kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı