iCloud'dan toplu fotoğraf indirme nasıl yapılır?

hasanpul

Picopat
Daha fazla  
Benimle paylaşılmış olan bir iCloud albümü var. Buradaki fotoğrafları PC'ye indirmek istiyorum. ama tek tek indiremeyeceğim kadar fotoğraf var ve seçip toplu indir gibi bir seçenek bulamadım. Toplu indirmenin bir yolu olmalı diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimle paylaşılmış olan bir iCloud albümü var. Buradaki fotoğrafları PC'ye indirmek istiyorum. Ama tek tek indiremeyeceğim kadar fotoğraf var ve seçip toplu indir gibi bir seçenek bulamadım. Toplu indirmenin bir yolu olmalı diye düşünüyorum.

Open iCloud.com and sign in with your Apple ID and password. Click the photos App. Use the keyboard shortcut command + a on Mac and Control + a on Windows to select all the photos you have saved to iCloud. Click the download button in the top right corner of the window.

Turkcesi: iCloud.com'u acin ve Apple kimliginiz ile giris yapin. Fotograf uygulamasina tiklayin. Macler'de command+a kisayolunu kullanin. Windows'ta ise CTRL+a. ICloud'da kaydettiginiz tum fotograflari secmis olacaksiniz. Sag ust kosede ki indir butonuna tiklayin.
Bu yontemi deneyin isterseniz.

Elimde sadece paylaşılan fotoğraf albümünün olduğu bir link var ve burada bir sürü fotoğraf var. Bunları herhangi bir şekilde kendi iCloud hesabıma aktaramıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı