İkinci el AirPods Pro alınır mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2. el temiz faturalı garantili AirPods Pro alınır mı? Ne gibi dezavantajları olur? Garanti konusunda kendi adıma almadığım için herhangi bir problem çıkartır mı ileride? (Hijyen kısmı dışında)

Son düzenleme:
Ben hijyen açısından konuşacağım, bence 2. el kulaklık hiçbir şekilde alınmaz. Karar sizin, diğer konular hakkında bir fikrim yok.

Ben hijyen açısından konuşacağım, bence 2. el kulaklık hiçbir şekilde alınmaz. Karar sizin, diğer konular hakkında bir fikrim yok.
Hocam garanti kısmını bilemem ama başkasının kulağına taktığı şeyi kendi kulağınıza takmak ne kadar mantıklı bilemem.
Hijyen konusunda bende hassasım ancak zaten temiz olmayan bir cihazı almayacağım. Hijyen dışında ki kısımlar için soruyorum.

Garanti konusunda sıkıntı yaşamazsın gibi. Diğer 2.el ürünlerde sorun yaşanmıyor yani de Apple politikası farklı olabilir gerçi bilemiyorum. Onun dışında sana kalmış yani, fiyatı çok uygunsa ve hijyen konusunu dert etmiyorsan neden olmasın.

iPhone'larda bir sıkıntı çıkmıyordu 2. el garanti için Airpods'da aynıdır muhtemelen. Hijyen dışı bir problem olacağını sanmıyorum ben.

Geri
Yukarı