İkinci el Lenovo Y520 laptop ne kadar eder?

Arkadaşlar ben zaten fiyat belirlemek için bu başlığı açtım. İlla bu fiyat olacak demiyorum. Ama kusurlarını da işin içine katıp benzer donanımdaki laptoplara göre bir fiyat belirleyeceğim.

Yuh be kardesim. Laptopla beraber hatiralarini da mi satiyorsun.
Çok pardon, Legion serisi, İ7, 32 GB Ram bilgisayarı Adam 5.000 Tl'Ye mi satsın? Piyasa böyle. 9.000 Tl'ye İ5 7. nesil. Gtx 1050 - 950m Bilgisayar satıyorlar. kaç liraya satsın o zaman siz söyleyin.

Neyin sifiri? Lenovo y520'nin mi?

5000 Lira o donanimla ve bozuk bir laptopun edecegi.
Dalga mı geçiyosun? Küfür etmeyeceğim.

Ya bırak cahil cahil adamlar toplanmış 9-10k diyor. İsterse 128 GB RAM olsun, Max ederi 8k. 7-8 arasına gidiyorsa tutma. Kusurları pek de hafif değil ayrıca. Sarı siteye bakarsak orası sıfırdan pahalı, üsteki ahmaklarin söylediği 10-11k'lık fiyata adam bunu alacağına 2k daha koyar en kötü kampanya ile 1650 laptop alır. Piyasadan haberleri yok saf saf konuşuyorlar.

Ya bırak cahil cahil adamlar toplanmış 9-10k diyor. İsterse 128 GB RAM olsun, Max ederi 8k. 7-8 arasına gidiyorsa tutma. Kusurları pek de hafif değil ayrıca. Sarı siteye bakarsak orası sıfırdan pahalı, üsteki ahmaklarin söylediği 10-11k'lık fiyata adam bunu alacağına 2k daha koyar en kötü kampanya ile 1650 laptop alır. Piyasadan haberleri yok saf saf konuşuyorlar.

1.000 lira az söylemişsiniz sadece, 1.000 lira fazla söyleyen ahmak mı oluyor?

Şu an 13500 civarı 1650 sıfır laptop, üstte birisi 11.5k demişti, ona istinaden söylüyorum, ve evet, bunları söyleyen birisi kesinlikle ya ahmaktir ya sahtekardır ya da bilmeden konuşuyordur. Akıl ve izan ile açıklanmaz başka.

Ya bırak cahil cahil adamlar toplanmış 9-10k diyor. İsterse 128 GB RAM olsun, Max ederi 8k. 7-8 arasına gidiyorsa tutma. Kusurları pek de hafif değil ayrıca. Sarı siteye bakarsak orası sıfırdan pahalı, üsteki ahmaklarin söylediği 10-11K'lık fiyata adam bunu alacağına 2K daha koyar en kötü kampanya ile 1650 laptop alır. Piyasadan haberleri yok saf saf konuşuyorlar.

Arkadaşım Sahibinden'den bahsediyorum. İzmir'de yaşıyorum. Çevremdeki Y520'lere bakarak bu fiyatı söyledim. Ederi daha az olabilir maalesef ki fiyatlar böyle Türkiye'de yaşıyoruz. İzmir'de menteşeleri gidik, anası ağlamış HDD'li GTX 950M bilgisayarları 7K'ya satıyorlar. Adam bu bilgisayarı 7K'ya mı satsın 😀 1000 lira için söylediğin şeylere bak. Ne bu sinir?

İşte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 2017 yılının eylül ayında lenovo legion y520 almıştım şimdi satıp. Masaüstü bir bilgisayara geçiş yapacağım. PC toplayacağım elimde 10k para var. Bu laptopumu satıp gelen para ile pc toplayacağım. Ekran fotoğrafını paylaşıyorum. Sizce laptopu kaça satmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 2

Yeni konular

Geri
Yukarı