İlk taksiti yatırılan ürünün iadesi nasıl yapılır?

birkanoztrk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 3 taksitli bir ürün aldım, daha sonra ilk taksitini yatırdım fakat iade etmem gerekti. İade ettim. Biliyorum, ürün taksitli olarak geri geliyor fakat kafamı karıştıran ilk taksitini ödedim ben. Bu ödediğim taksit bana geri gelecek mi?

Not: Ağustos ayının ekstresinde almış olduğum ürünün yanına:

• 1. taksit = +289
  • 2. taksit= 289
Olarak girilmiş yani 1. taksitin parası gelmiş ve 2'yi çekmişler. Böyle böyle gidip en son 3. ayın taksiti +289 olarak gelip kapanacak mı? Yani bu ay ekstresinde 2. taksit = +289 olarak yazıp 3. taksit yazıp 289 yazacak ve eylül ayının ekstresinde sadece 3. taksit = +289 mu yazacak?

Hocam detaylı bilgim yok yanlış bilgilendirmek istemem ama kesin bildiğim bir durum var. 14 gün geçmeden istisnai durumlar haricinde her türlü malı veya hizmeti iade edip paranızı alabilirsiniz.

Hocam detaylı bilgim yok yanlış bilgilendirmek istemem ama kesin bildiğim bir durum var. 14 gün geçmeden istisnai durumlar haricinde her türlü malı veya hizmeti iade edip paranızı alabilirsiniz.
Hocam iade oldu zaten ve 1 taksitin parası geldi. Durumu yaşadığım için yazdım fakat işte ödediğim taksit gelmedi ek olarak onu anlamadım.

Geri
Yukarı