Rehber İndirimli CS:GO Seçkin Nasıl Alınır?

Quazy

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Kendim indirimli CS:GO nasıl aldıysam sizlere de anlatacağım.

NOT: Herhangi bir reklam amacım yoktur.

1-İlk olarak Nays uygulamasını yükleyin ve üye olun. İlk para yüklemenize 20 TL kazanacaksınız. Ayrıca Steam alışverişi yapınca %20 indirim kazanacaksınız. Yaklaşık 60 TL'ye denk geliyor. Ayrıca uygulamaya her arkadaşınızı davet ettikçe 20 TL kazanıyorsunuz. 30 TL ve üzeri alışverişinizde ise size kazı kazan veriyor. Bana 10 TL çıktı. Yani bu uygulamadan bir arkadaşınızı da davet ettiğinizi sayarsak 110 TL indirimli almış oluyorsunuz.
2- Papara uygulamasını yükleyin ve kaydolun. Bir arkadaşınızı davet edersiniz 15 TL kazanıyorsunuz. En fazla 3 arkadaşınızı davet edebiliyorsunuz. Yani buradan da 45 TL kazanırsınız. Buradaki parayı Nays hesabınıza atın ve oyunu Nays ile alın. Çünkü Papara %10 indirim, Nays ise %20 indirim veriyor. Ama Nays, Papara gibi anında cashback yapmıyor. 3 iş gününde yapıyor.
3- Bunları yaptıktan sonra Steam'de kart kasın ve satın. Şanslı iseniz parlak kart düşüyor. 50 kuruşluk oyundan 15 TL kar etmiştim. Ama dikkat edin. Ucuz diye her oyunu kart kasmak için almayın çünkü bazı oyunun kartlarının fiyatı çok düşük oluyor.

Bunlardan hariç CS:GO'da her hafta sandık düşürüyorsunuz. Bu sandıkları satarak verdiğiniz parayı geri alıyorsunuz hatta kar ediyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Kendim indirimli CS:GO nasıl aldıysam sizlere de anlatacağım.

not: herhangi bir reklam amacım yoktur.

1-ilk olarak Nays uygulamasını yükleyin ve üye olun. İlk para yüklemenize 20 TL kazanacaksınız. Ayrıca Steam alışverişi yapınca %20 indirim kazanacaksınız. Yaklaşık 60 TL'ye denk geliyor. Ayrıca uygulamaya her arkadaşınızı davet ettikçe 20 TL kazanıyorsunuz. 30 TL ve üzeri alışverişinizde ise size kazı kazan veriyor. Bana 10 TL çıktı. Yani bu uygulamadan bir arkadaşınızı da davet ettiğinizi sayarsak 110 TL indirimli almış oluyorsunuz.
2- Papara uygulamasını yükleyin ve kaydolun. Bir arkadaşınızı davet edersiniz 15 TL kazanıyorsunuz. En fazla 3 arkadaşınızı davet edebiliyorsunuz. Yani buradan da 45 TL kazanırsınız. Buradaki parayı Nays hesabınıza atın ve oyunu Nays ile alın. Çünkü Papara %10 indirim, Nays ise %20 indirim veriyor. Ama Nays, Papara gibi anında cashback yapmıyor. 3 iş gününde yapıyor.
3- bunları yaptıktan sonra Steam'de kart kasın ve satın. Şanslı iseniz parlak kart düşüyor. 50 kuruşluk oyundan 15 TL kar etmiştim. Ama dikkat edin. Ucuz diye her oyunu kart kasmak için almayın çünkü bazı oyunun kartlarının fiyatı çok düşük oluyor.

Bunlardan hariç CS:GO'da her hafta sandık düşürüyorsunuz. Bu sandıkları satarak verdiğiniz parayı geri alıyorsunuz hatta kar ediyorsunuz.

Nays'ta cashbacki Papara hesabımıza çekebilir miyiz?

Ben 250TL verip aldıktan sonra mı böyle rehber açılıyor. :/

Geri
Yukarı