Çözüldü İngilizce kursundan alınan sertifikalar ile hazırlık sınıfı atlanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaTaskin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcısı
Arkadaşlar sorum başlıktadır. Gittiğim İngilizce kursundan aldığım IELTS ve TOEFL sınavları sonucunda aldığım belgelerle direkt hazırlık sınıfını atlayabilir miyim?

Dümdüz sertifika işe yaramaz IELTS skoruna bakıyorlar. Ki şu an çoğu okul B2 İngilizce istiyor zaten kabul etmezse bile muafiyet sınavına girip geçebilirsin.

Benim İngilizcem akıcı ama YKS bitince hazırlığı yine de okurum. Sadece dil değil, okula da hazırlık olarak görmek gerek bence. Kampüsü tanımak için çok zamanın olur. Ayrıca önden çevreni de genişletirsin. Üniversitede çevre her şeydir.

Boş sertifika işe yaramaz da IELTS TOFL iş görür. Bunlar pahalı sınavlar sizin kursun sokmuş olma ihtimali düşük muhtemelen yanlış biliyorsundur. Hazırlığı atlama diyenlere kulak verme hazırlığı atla 1 sene 1 senedir.

Benim okulum kabul ediyordu lakin hangi kurs sizi hem IELTS hem TOEFL sınavına soktu merak ediyorum. Görece pahalı iki sınavdır kendileri öyle "gireyim" diye girilmez de...

Onu varsayimdan sordum ona göre İngilizce kursuna yazilacagim evin yakınlarında 3-4 farklı kurs var IELTS TOEFL sınavı yapan.

Onu varsayimdan sordum ona göre İngilizce kursuna yazilacagim evin yakınlarında 3-4 farklı kurs var IELTS TOEFL sınavı yapan.
O kurslar IETLS ve TOEFL sınavı yapmıyor. IELTS ve TOEFL sınavına hazırlıyor. IELTS ve TOEFL sınavı sizin bireysel olarak başvurabileceğiniz bir tanesi ortalama 5000₺ civarında olan sınavlardır.

O kurslar ıetls ve TOEFL sınavı yapmıyor. IELTS ve TOEFL sınavına hazırlıyor. IELTS ve TOEFL sınavı sizin bireysel olarak başvurabileceğiniz bir tanesi ortalama 5000₺ civarında olan sınavlardır.

O sınavlara peki Cambly veya openenglish ile hazırlanabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı