Instagram'da mesajlarda Reels videolarının içeriği değişiyor

djoguzhan55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 gündür bu problemi yaşıyorum. Bana gönderilen Reels videoların içeriğini küçük videoda görüyorum içine girince alakasız bir videoyu oynatıyor, biraz önce de benim gönderdiğim Reels'in içine girip tekrar izlemeye çalıştığımda aynısı oldugunu fark ettim. Alakasız bir video gösteriyor bana, bunu yaşayan oldu mu? Hesabı dondurup geri açtım ama düzelme olmadı :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Videolara ön izleme koyuluyor. O yüzden düzelecek bir şey değil. Gönderiyi paylaşan kişiler böyle yapıyor. Yani kedi videosuna ön izleme olarak Türk bayrağı koyar hiç fark etmez bile. İçine girince kedi oynar.

Gerçi alakasız video göstermesi aşağı kaydırmaktan da oluyor olabilir. Videoyu izlerken alta kaydırdığınızda alakasız başka videoyu oynatmaya devam ediyordur. Oldukça ilginç.

Videolara ön izleme koyuluyor. O yüzden düzelecek bir şey değil. Gönderiyi paylaşan kişiler böyle yapıyor. Yani kedi videosuna ön izleme olarak Türk bayrağı koyar hiç fark etmez bile. İçine girince kedi oynar.

Gerçi alakasız video göstermesi aşağı kaydırmaktan da oluyor olabilir. Videoyu izlerken alta kaydırdığınızda alakasız başka videoyu oynatmaya devam ediyordur. Oldukça ilginç.

Evet o clickbait muhabbetlerini de billiyorum hocam hayır o şekilde değil benim dediğim olay, mesela ben arkadaşıma komik bir video yollamışım tekrar mesajlara girip yolladığıma tıkladığımda şınav çeken biri geliyor geri geliyorum tekrar tıklıyorum bu sefer random başka video geliyor, bak gönderdiğim video komik bir video aynısını izlemek istediğimde alakasız video gösteriyor bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı