Instagram'da takip ve takipçiler gönderiler gözükmüyor

757266

Yoctopat
Merhaba. Takipleştigim birinin hesabına girdiğimde takip takipçi gönderi sayıları gözükmüyor ve takip et butonu basıyor ama örneğin yarın hesap normale dönüyor gönderilerini falan görebiliyorum neden acaba?

Merhaba. Takipleştigim birinin hesabına girdiğimde takip takipçi gönderi sayıları gözükmüyor ve takip et butonu basıyor ama örneğin yarın hesap normale dönüyor gönderilerini falan görebiliyorum neden acaba?

Bug olmuştur. Instagram verilirini silip hesabınızıla geri oturum açarsanız düzeltebilir hocam.

Deneyelim bakalım teşekkürler
Bug olmuştur. Instagram verilirini silip hesabınızıla geri oturum açarsanız düzeltebilir hocam.

Arkadaşlar neden böyle sürekli böyle oluyor bi düzeliyor birkaç gün sonra tekrar oluyor
dedigini yaptım düzelmedi

Dosya Ekleri

• IMG_1765.jpeg
    IMG_1765.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 20
Deneyelim bakalım teşekkürler

Arkadaşlar neden böyle sürekli böyle oluyor bi düzeliyor birkaç gün sonra tekrar oluyor

dedigini yaptım düzelmedi
Uygulamada sıkıntı var gibi intarnet olmasına rağmen internet yok diyor komple silip yeniden indirebilirisiniz yada başka bir mağazadan indirebilirsiniz hiç olmadı en son Instagram areo yu deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı