Çözüldü Intel HD Graphics 3000 ekran kartını güncelleyince siyah ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omurssss

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim laptopum markası Dell, ekran kartını güncelledikten sonra siyah ekran veriyor eskiden 2 ekran kartı vardı AMD ve Intel şimdiki sadece Intel çünkü AMD bozulduğu için çöp oldu şimdi tek Intel var onu da güncelleyince siyah ekran veriyor gidip güvenli modda devre dışı bırakıyorum veya Microsoft temel bağdaştırıcı yapıyorum anca öyle ekran geliyor o zamanda çözünürlük düşüyor ne yapacağım?

Ekran kartı: Intel HD Graphics 3000.
RAM: 4 GB.
Dell laptop.

Arkadaşlar yıl oldu bir yapamadım şunu lütfen yardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlarr sorun çözüldü ben Windows 8.1'den Windows 10'a geçmiştim. Windows 10 da oldu bu sorun. Windows 8.1 sürücüsü indiridm işe yaradı. İnşallah size de faydalı olur.
Arkadaşlar merhaba benim laptopum markası Dell, ekran kartını güncelledikten sonra siyah ekran veriyor eskiden 2 ekran kartı vardı AMD ve Intel şimdiki sadece Intel çünkü AMD bozulduğu için çöp oldu şimdi tek Intel var onu da güncelleyince siyah ekran veriyor gidip güvenli modda devre dışı bırakıyorum veya Microsoft temel bağdaştırıcı yapıyorum anca öyle ekran geliyor o zamanda çözünürlük düşüyor ne yapacağım?

Ekran kartı: Intel HD Graphics 3000.
RAM: 4 GB.
Dell laptop.

Arkadaşlar yıl oldu bir yapamadım şunu lütfen yardım.

Hocam geçmiş olsun Intel ekran kartınız da gitmiş.
Dell'in hangi modeli?

Evet kaldırmıştım.

Hiçbir çözüm yok mu?

Arkadaşlar her yerden denedim hiçbir şekilde olmadı sizde çözüm önerileri verirseniz sevinirim.

Hocam bilgisayarcı da aynı fikirde olacaktır ekran kartı gitmiş bence AMD olan ekran kartını tamir ettir.

Arkadaşlarr sorun çözüldü ben Windows 8.1'den Windows 10'a geçmiştim. Windows 10 da oldu bu sorun. Windows 8.1 sürücüsü indiridm işe yaradı. İnşallah size de faydalı olur.

Çözüm

Geri
Yukarı