Intel i5-13400F için soğutucu önerisi

Mr Cops

Kilopat
Daha fazla  
RAM
ADATA XPG Spectrix D41 TUF RGB 8GB
Ekran kartı
ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB GDDR6 192 Bit
Anakart
ASUS PRIME B660M-K D4 Intel B660 LGA1700 DDR4 5333
İşlemci
Intel Core i5-13400F 4.6GHz 20MB Önbellek
Merhaba, sistem boştayken 50° civarlarında, Valorant'ta 75°, yüksek grafikli oyunlarda 90°leri görüyor. Pek anladığım bir konu değil. Aşırı oyun oynayan birisi değilim fakat yine de stok fanlar yeterli değil diye düşünüyorum. Bilgisayarcı kule tipi bir fan alabilirsin dedi. DeepCool AG400'yi 1100 TL montajına da 400TL, toplam 1500 TL'ye bilgisayara takarım dedi. İyi midir bu deepcoolag400? Önerebileceğiniz başka bir model var mıdır? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam iyi birşeye asla benzemiyor. Ayrıca montaja 400 tl almak ne ?? iki pin sıkıcak elleriyle termal macun bile değiştirmez. Snowman modellerine bakın f/p olarak çok iyi ürünler forumdada birsürü konusu mevcuttur. Korkma elinle takmak çocuk oyuncağı

Aktif olarak kullanıyorum yükte 65-70 arası gidip geliyor boşta 35-40 arası gidip geliyor.

Merhaba, sistem boştayken 50° civarlarında, Valorant'ta 75°, yüksek grafikli oyunlarda 90°leri görüyor. Pek anladığım bir konu değil. Aşırı oyun oynayan birisi değilim fakat yine de stok fanlar yeterli değil diye düşünüyorum. Bilgisayarcı kule tipi bir fan alabilirsin dedi. DeepCool AG400'yi 1100 TL montajına da 400TL, toplam 1500 TL'ye bilgisayara takarım dedi. İyi midir bu deepcoolag400? Önerebileceğiniz başka bir model var mıdır? Teşekkürler.
AG400 yeterli. Az daha çıkarım dersen bu da olur.

@Mr Cops 400 TL montaj ücreti mi? Asgari ücretli çalışan biri günlük bu parayı kazanamıyor. İnternette benzer videolar var. İndirimli olarak internetten uygun bir soğutucu alıp, kendiniz takıp fiyatı çok daha uyguna getirebilirsiniz.

Tüm parçaların montajı ztn 400-800 tl arası çoğu bilgisayarcıda, kazıklanmaya gerek yok, kule tipi fanların kablolaması ve montajı çok basit montaj rehberiyle çok rahat halledebilirsiniz

Az daha çıkarım dersen bu da olur.

Sanırım attığınız link gelmedi.

400 TL montaj ücreti mi?

Anakartı falan komple çıkarmak lazım, 400TL'nin altına uğraşmam dedi. 😄

Tüm parçaların montajı zaten 400-800 TL arası çoğu bilgisayarcıda, kazıklanmaya gerek yok, kule tipi fanların kablolaması ve montajı çok basit montaj rehberiyle çok rahat halledebilirsiniz.

Montaj 400TL bana da pek mantıklı gelmedi. DeepCool AG400 modeli hakkında bir bilginiz var mıdır? Çeşit çeşit fan yapmışlar hepsi birbirine benziyor 🙂

ID-Cooling SE-224-XT %100 yükte 65 dereceyi geçmedi.

Öneriniz için teşekkür ediyorum, 2. el almayı düşünmüyorum.

Son düzenleme:

Montaj 400TL bana da pek mantıklı gelmedi. DeepCool AG400 modeli hakkında bir bilginiz var mıdır? Çeşit çeşit fan yapmışlar hepsi birbirine benziyor 🙂

Forumda sahibi olan arkadaşların yorumları da olumlu,AG400 modeli üzmez alabilirsiniz fakat fiyatlar biraz değişiyor amazonda daha ucuzken başka bir sitede en az 200 tl daha pahalıya bulabiliyorsun.

ID-Cooling SE-224-XTS Black İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bende 224xts atıcaktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı