İnternet bağlı olmasına rağmen yok

XoreXTago

Decipat
Yer
İstanbul/Eyüp
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben komşumdan Wi-Fi aldım için Ethernet kablosu çekmem imkansız. O yüzden ben bir internet adaptör aldım 300 Mbps destekli ve önceden de sorun yaşıyordum kendi kendine kesilmeler cartu curtu ama bu son olan çok kötü. İnternet bağlı diyor ama internet yok driver silip yükledim düzelmedi güncel drvier ne yapmalıyım? Başta belirttim gibi Ethernet kablosu çekmem imkansız gelip kablo çek demeyin.

Öncelikle merhaba. Ben komşumdan Wi-Fi aldım için Ethernet kablosu çekmem imkansız. O yüzden ben bir internet adaptör aldım 300 Mbps destekli ve önceden de sorun yaşıyordum kendi kendine kesilmeler cartu curtu ama bu son olan çok kötü. İnternet bağlı diyor ama internet yok driver silip yükledim düzelmedi güncel drvier ne yapmalıyım? Başta belirttim gibi Ethernet kablosu çekmem imkansız gelip kablo çek demeyin.

Telefon ile bağlantınızda sorun oluyor mu? Bağlanmaya çalışıp bağlanamadığınız cihazı belirtir misiniz?

Telefon ile bağlantınızda sorun oluyor mu? Bağlanmaya çalışıp bağlanamadığınız cihazı belirtir misiniz?

Telefonda internet bağlantım sorunsuz ama PC de öyle değil. Önceden kuzenimin kullanmadı için verdi HDD de Windows 8.1 vardı ve bir süre onu kullandım o zaman sorun yoktu ama çoğu oyunu oynayamayınca Windows 10 yükledim ve başladı sorunlar. Geride Windows 8.1 dönmek istemiyorum. Bağlanmaya çalışıp bağlanamadığım cihaz derken herhalde adaptörden bahsediyorsunuz modeli bu platoon PL-9331.

Telefonda internet bağlantım sorunsuz ama PC de öyle değil. Önceden kuzenimin kullanmadı için verdi HDD de Windows 8.1 vardı ve bir süre onu kullandım o zaman sorun yoktu ama çoğu oyunu oynayamayınca Windows 10 yükledim ve başladı sorunlar. Geride Windows 8.1 dönmek istemiyorum. Bağlanmaya çalışıp bağlanamadığım cihaz derken herhalde adaptörden bahsediyorsunuz modeli bu platoon pl-9331.

Bilgisayarınız laptop mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı