İnternet çekmeyen oda için çözüm önerisi

1000 vermesine gerek yok hocam telefon için ideal bir hızda olması yeterli. Önemli olan kopma yaşanmaması ve bağlı kalması. Üstteki arkadaşın bıraktığı linkteki Xiaomi ürün ihtiyacımı karşılar mı sizce?
Kullanmadığım için kesin olarak bir diyemem ama üzeceğini sanmıyorum.

Aynı sorunu bende yaşıyordum. Masaüstü odamda olduğu için modemde aynı şekilde odamın içinde duruyor. 10 metrelik CAT6 Ethernet kablosu aldım. Modemide evin konumuna göre ortaladım. Evin her yerinde çekiyor, performans kaybı olmadan masaüstünde de kullanıyorum.

Aynı sorunu bende yaşıyordum. Masaüstü odamda olduğu için modemde aynı şekilde odamın içinde duruyor. 10 metrelik CAT6 Ethernet kablosu aldım. Modemide evin konumuna göre ortaladım. Evin her yerinde çekiyor, performans kaybı olmadan masaüstünde de kullanıyorum.
Ben de CAT6 aldım geçenlerde baya memnunum.

Ben de CAT6 aldım geçenlerde baya memnunum.
Kendi masaüstümde de CAT6 kullanmaktayım fakat şu an diğer evimde bu işten anlayan biri olmadığından modem konumlandırması yapamıyorum. Bu sebeple modem sinyalini salona yayarak telefonlara kopma yaşanmadan interneti iletebilecek bir şey arıyorum.
Arkadaşın hepsiburada'da önerdiği cihaz işini gayet iyi yapan bir cihaz. Access Point için benim önerim kablolu seçenek olarak bu ürün :

Kablosuz olmasını tercih edeceğim iletmek istediğim cihazlar kesin olarak telefonlar olduğu için. İlk atılan ürünü alacağım sanırım.

Kendi masaüstümde de CAT6 kullanmaktayım fakat şu an diğer evimde bu işten anlayan biri olmadığından modem konumlandırması yapamıyorum. Bu sebeple modem sinyalini salona yayarak telefonlara kopma yaşanmadan interneti iletebilecek bir şey arıyorum.

200TL'lik olanı alıp eğer beğenmezsen iade edip ucuz olanı deneyebilirsin ya da tam tersi, senin bütçene bağlı.

Geri
Yukarı