iOS 17'ye geçilmeli mi?

2h32

Decapat
Yer
Essos
Daha fazla  
Herkese selam, aktif olarak iPhone XS model telefonu kullanıyorum ve şu anki sürümü 16.6.1

Sizce iOS 17'ye yükselteyim mi? iPhone XS kullananlar şarj konusunda bir problemle karşıya geldiler mi ya da herhangi başka bir durumla?

Ek olarak telefonda hızlanma veya yavaşlama gibi durumlar meydana geldi mi?

Bunlara bir göz atın isterseniz. Geçmek için acele etmeye gerek var gibi durmuyor.

Herkese selam, aktif olarak iPhone XS model telefonu kullanıyorum ve şu anki sürümü 16.6.1

Sizce iOS 17'ye yükselteyim mi? iPhone XS kullananlar şarj konusunda bir problemle karşıya geldiler mi ya da herhangi başka bir durumla?

Birkaç hafta sonra geçmek daha mantıklı. O zamana kadar kritik sorunlarında üstünden geçilir.

Yanıtlar için teşekkür ederim birkaç hafta sonra geçiş yapacağım. Şu an zaten pil sağlığım %75 iOS 17'ye geçersem herhalde 2 saate şarj biter telefon elimde kalır :D

Bunlara bir göz atın isterseniz. Geçmek için acele etmeye gerek var gibi durmuyor.

Şunu da bırakayım şuraya.

Geçmeyin, ya da geçecekseniz imzalar kapanmadan iOS 16.6.1 İPSW dosyasını indirin.

Geri
Yukarı