iOS uyumlu şifre yöneticisi uygulaması tavsiyesi

İşletim sistemi
iOS

ilkaydmr

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam,
iOS cihazımda kullanmak üzere şifre yöneticisi uygulaması arıyorum. Çok fazla özellik sunmasına gerek yok, ben siteyi, ID ve şifremi yazayım uygulamada güvenli bir şekilde tutsun istiyorum.
Eğer varsa ücretsiz olursa güzel olur.
Şimdiden teşekkür eder, iyi Sosyaller dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneririm.

Herkese selam,
iOS cihazımda kullanmak üzere şifre yöneticisi uygulaması arıyorum. Çok fazla özellik sunmasına gerek yok, ben siteyi, ID ve şifremi yazayım uygulamada güvenli bir şekilde tutsun istiyorum.
Eğer varsa ücretsiz olursa güzel olur.
Şimdiden teşekkür eder, iyi Sosyaller dilerim.
Android cihazımda kullanıyorum. Güzel bir uygulama.

‎Kaspersky Passwords & Docs

Android cihazımda kullanıyorum. Güzel bir uygulama.

‎Kaspersky Passwords & Docs

Öneririm.

Önerileriniz için teşekkürler. İkisini de deneyeceğim. Bir de bitwarden isimli uygulamayı gördüm açık kaynak kodluymuş ve ücretsiz. Bu üçü içinden en mantıklısı hangisidir acaba.

Kesinlikle Bitwarden.
Bitwarden da sadece otp 2fa ücretli oda yıllık en son 10 $ dolar idi geriye kalan tüm özellikler sınırsız ve ücretsiz Hem de Türkçe.
Ben mesela şuna dikkat ederim 6 basamaklı otp 2fa kodunu üreten atıyorum 30 basamaklı gizli 2fa anahtarımı istediğim zaman tekrar görebiliyorum düzenleyebiliyorum başka uygulamaya taşıyabiliyorum yedek alabiliyorum bu gibi ince ayrıntılar önemli ve her uygulamada yok.
Tüm platformlarda var.
Bu arada 2FA için Google Authenticator kullanmayın kullanıyorsanız bu konuda da Microsoft Authenticator en iyisi senkronize yedekleme geri getirme vs konusunda.

Kesinlikle bitwarden.
Bitwarden da sadece OTP 2FA ücretli oda yıllık en son 10 $ dolar idi geriye kalan tüm özellikler sınırsız ve ücretsiz hem de Türkçe.
Ben mesela şuna dikkat ederim 6 basamaklı OTP 2FA kodunu üreten atıyorum 30 basamaklı gizli 2FA anahtarımı istediğim zaman tekrar görebiliyorum düzenleyebiliyorum başka uygulamaya taşıyabiliyorum yedek alabiliyorum bu gibi ince ayrıntılar önemli ve her uygulamada yok.
Tüm platformlarda var.
Bu arada 2FA için Google Authenticator kullanmayın kullanıyorsanız bu konuda da Microsoft authenticator en iyisi senkronize yedekleme geri getirme vs konusunda.

Teşekkürler ayrıntılı anlatımınız için hocam.
Ancak ben çok bilgili değilim. En azından 2FA gibi konularda hakimiyetim yok. Benim amacım uygulamaya site ismini, kullanıcı adımı ve şifremi kaydedeceğim. Daha sonra unutursam oradan bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı